Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 14.02.2020 Gazete
ABONE OL

yine reyting rekorları kırdı

geleneği bozmadı. Dizinin önceki akşam yayınlanan bölümü, 100 program arasında birinci olmayı başardı... Tüm Kişiler'de %12,68 izlenme oranı ve %26,60 izlenme payı, 20+ABC1'de %13,46 izlenme oranı ve %27,27 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci olmayı başardı.

Zirvenin hakimi!

Kuruluş Osman' dizisi yine reyting rekorları kırdı... Önceki akşam yayınlanan bölüm, Tüm Kişiler'de %12,68 izlenme oranı ve %26,60 izlenme payı, 20+ABC1'de %13,46 izlenme oranı ve %27,27 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci olmayı başardı.


Burak Çelik (Kongar)

Son bölümde Osman, kahramanca savaşıp sayıca üstün Moğol askerleriyle karşı karşıya kaldı.

Moğollar'ın zalim komutanı Balgay, Osman'a "Dışarıdaki kardeşlerine ve sana ölümü vaat ediyorum; ister pusatımla ister cenk ederek. Sancak beyim ol cihanı titret" teklifini yaptı.


Yurdaer Okur (Balgay)

10. bölümle birlikte diziye dahil olan; , 'Balgay', , 'Kongar', ise 'Cerkutay', karakterine can verdi. Üç oyununun performansı da çok beğenildi.


Çağrı Şensoy (Cerkutay)

Moğol komutanı Balgay'ın teklifine karşılık Osman'ın ne yapacağı merak konusu oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.