Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 03.05.2019 17:00
  • Son Güncelleme: 03.05.2019 19:59

hakkında soruşturma başlatıldı! ?

Sözde fenomen 'ın sosyal medya hesabından paylaşılan müstehcen görüntülerle ilgili savcılık tarafından soruşturma başlatıldı. İstanbul Adliyesine yapılan şikayetin ardından savcılık harekete geçti. Kerimcan Durmaz hakkında "Hayasızca hareketlerde bulunma" iddiasıyla soruşturma başlatıldı. Peki, ?

İstanbul Adliyesine yapılan şikayetin ardından savcılık harekete geçti. hakkında "Hayasızca hareketler bulunma" iddiasıyla soruşturma başlatıldı. Yapılan suç duyurusunda uçak tuvaletindeki görüntünün fotoğrafı da yer aldı. Soruşturma sonunda savcılık bu suçtan iddianame hazırlarsa Kerimcan Durmaz'ın 6 aydan 1 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edilebilecek.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Sözde sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın paylaştığı müstehcen görüntüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

6 AYDAN 1 YILA KADAR HAPSİ İSTENECEK

Sözcü'nün haberine göre, İstanbul Adliyesine yapılan şikayetin ardından savcılık harekete geçti. Kerimcan Durmaz hakkında "Hayasızca hareketler bulunma" iddiasıyla soruşturma başlatıldı. Yapılan suç duyurusunda uçak tuvaletindeki görüntünün fotoğrafı da yer aldı. Soruşturma sonunda savcılık bu suçtan iddianame hazırlarsa Kerimcan Durmaz'ın 6 aydan 1 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edilebilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.