Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 28.04.2019 20:48
  • Son Güncelleme: 29.04.2019 23:55

Sözde fenomen 'dan büyük skandal!

fenomeni” olarak bilinen, paylaşımları milyonlarca gence ulaşan şahıslar son günlerde imza attıkları skandallarla hem kötü örnek oluyor hem de tepkileri üzerine çekiyor! Bu sözde fenomenlerden birisi de eşcinsel ... Sözde 'fenomen' büyük bir skandala imza attı ve paylaştı! Durmaz'ın bu seviyesiz paylaşımı ise büyük tepkilere neden oldu...

Sözde fenomen Kerimcan Durmaz'dan büyük skandal!

nın günümüzde ulaştığı inanılmaz boyutlar beraberinde kontrolsüz, illegal ve kötü alışkanlıklara özendirici paylaşımları da beraberinde getiriyor. Sözde fenomen sapıklar, kendilerini takip eden gençleri , fuhuş ve pedofiliye özendiriyor...

SKANDALLARA İMZA ATAN SÖZDE FENOMENLER MEDYA TARAFINDAN DESTEKLENİYOR
Sosyal medyanın sözde özgür oluşundan istifade eden "fenomenler" , bu özgürlüğü Türk gençliğini zehirlemek, aile yapısını bozmak, uyuşturucuya özendirmek adına kullanıyorlar. Ne yazık ki bu sözde fenomenler reklamcılar, ajanslar ve medya tarafından destekleniyor.

YEŞİM SALKIM, KERİMCAN DURMAZ'A ATEŞ PÜSKÜRDÜ

KERİMCAN DURMAZ SKANDALI
Eşcinsel yaptığı tüm paylaşımlarla gençlere kötü örnek olmaya devam ediyor. Durmaz'ın son dkandalı ise bardağı taşıran son damla oldu.

Sözde fenomen , Instagram hesabından paylaştı. Gündeme bomba gibi düşen görüntüler kısa süre içinde Kerimcan Durmaz tarafından silindi.

TOPLUMA KÖTÜ ÖRNEK OLUYORLAR
Ne yazık ki Durmaz gibi sözde fenomenler, sapık ruhlu şahıslar, gençleri de sapık alışkanlıklara "çağdaşlık, özgürlük ve laiklik" adı altında özendiriyor ve toplumun ahlakını bozuyor.

kalan karakter 1000

isimsiz isimsiz

fenomenleri bu yüzden takip etmeyin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.07.2019 16:31
yusuf yusuf

müslüman dünyası niye kan ağlıyor ,işte bunun gibi sapıklara dur demediği için ,batıya özenip aslımızı unuttuğumuz için bu rezillikleri görüyoruz .

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 29.04.2019 16:20
ferdi. ferdi.

bu sapıklar bu müslüman ülkede nasıl cirit atıyor ,utanılması lazım aslında ,rezilliğimizin göstergesi aslında ,MEVLA nasılda çarpmıyor bu pislikleri hayret .

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 29.04.2019 08:38
post modernizimmis.. hadi ordan post modernizimmis.. hadi ordan

bu sadece buzdagin tepesin, bunlar hepsi proje, her ülkede vardir bu ajanlar, belki kendileri bile anlamiyor ve bilmiyor ama, bunlar bir SINSI SAVASIN aletleridir, bunlar toplumlari icerden AHLAKSIZLASTIRIP kendileri magdur ve "dogru" post-modern gibi ileri insan gibi PAZARLAYIP gafil genc zihinleri (malesef gencler kolay hedef cocuklarda özellikle) zehirleyip ülkeleri icerden paramparca edip tradisyonel toplumlari ve DIN ahlak degerleri yok etmek icin kurgulanmis AHMAKLARDIR.. bu ahlaksiz ajanlar, hepsi projedir, kimler bunlari parlatti ise O DA BU PARALEL ÖRGÜTÜN/sinsi YAPININ ajanidir, bizim toplum düsmanlaridir, bu saka degil, simdi birileri diyecekki "escinsellere dil uzatma sen GERICISIN" diye, ne cürret yahu? bunlar ülkeme savas aletidir ne kim ILERIYMIS? asil GERICI bu FEMINIST/ESCINLSE ve SAPIKLIK MAFYASIDIR, SODOM ve GOMOR bu sehirler neden yok edildi eh? bu sapiklar bir INTIHAR ve hasta "antimedeniyet" aletleridir.. insanlik tarihinde tek MODERN medeniyeti ISLAMDIR nokta!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 29.04.2019 01:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.