Takvim

Vav TV Canlı Yayın
  • Güncel
  • 18.06.2021 10:21
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 18.06.2021 17:50
ABONE OL

Son dakika: İstanbul’da adliyeye sevkedilen Karagümrük Çetesi'nden (Nuriş Kardeşler) 19'u tutuklandı

Son dakika haberine göre İstanbul’da, “Nurişler” ya da “Karagümrük çetesi “ olarak bilinen suç örgütüne yönelik operasyonda yakalanan 20 şüpheli adliyeye sevk edildi. Cezaevinde tutuklu olan elebaşı Nuri Ergin'in kardeşi Soner E., kız kardeşi N.E. ve oğlu A.E.’nin de son operasyonda gözaltına alındığı iddia edilmişti. Emniyetteki ifade işlemlerinin ardından bu sabah Büyükçekmece Adliyesi’ne sevk edilen 20 kişiden 19'u tutuklandı.

Nurişler böyle paketlendi

İstanbul'da, "Nurişler" ya da "Karagümrük çetesi " olarak bilinen suç örgütüne yönelik operasyonda yakalanan 20 şüphelinin 19'u tutuklandı. 1 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri; geçtiğimiz hafta kamuoyunda "Nurişler" ya da "Karagümrük Çetesi" olarak adlandırılan çıkar amaçlı organize suç örgütüne yönelik operasyon gerçekleştirmiş, 27 şüphelinin yakalanması için 53 adrese yapılan eş zamanlı baskınlarda 20 kişi yakalanmıştı.

Karagümrük Çetesi'ne operasyon polis kamerasında
Cezaevinde tutuklu olan elebaşı Nuri Ergin'in kardeşi Soner E., kız kardeşi N.E. ve oğlu A.E.'nin de son operasyonda gözaltına alındığı iddia edilmişti.

Nurişler böyle paketlendi


Emniyetteki ifade işlemleri tamamlanan şüpheliler bu sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN