Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Güncel
 • 01.03.2021 14:22
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 01.03.2021 18:43
ABONE OL

'de yer yerinden oynayacak! 'ın istifasını getiren skandallar zincirinin ilk halkası olan evde neler yaşandı?

Son dakika haberi... Milletvekili 'ın sosyal medyadan partisinden istifa ettiğini açıklaması partide büyük şaşkınlık yarattı. Teoman Sancar'ın partiden kendi isteğiyle istifa etmediği, CHP Genel Başkanı tarafından istifasının istendiği ortaya çıktı. Teoman Sancar'ın istifasının ardından "eşcinsel ilişki" olduğu iddiaları konuşulurken takvim.com.tr yeni kulis bilgilerine ulaştı. Sancar'ın 'eşcinsel ilişkileri' üzerine Denizli'deki bir şantaj çetesinin tehditlerine dayanamayıp savcılığa gittiği ortaya çıktı. Elde ettiğimiz bilgilere göre Teoman Sancar, "Elimizde belediyenin yolsuzluk dosyaları var" denilerek Denizli'de 3 ay önce bir eve çağrıldı. İstifayı getiren skandallar zincirinin ilk halkası olan evde iki gencin olduğu, evde alkol alındığı ve o anların videoya çekildiği, Sancar'dan 1 milyon dolar istendiği ve Sancar'ın bu gelişme üzerine savcılığa gittiği ortaya çıktı. Ulaştığımız kulis bilgilerine göre o iki gencin bugün ifadeye çağırılması bekleniyor. Takvim.com.tr'nin özel haberi.

Teoman Sancar'ın istifasında şok detay!
Sesli dinlemek için tıklayınız.

Son dakika haberi... Takvim.com.tr Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın istifasına ilişkin Türkiye'nin konuşacağı detayları ilk kez duyuruyor.

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın partiden kendi isteğiyle istifa etmediği, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından istifasının istendiği ortaya çıktı.,

Teoman Sancar'ın istifasının ardından 'ayıp' sayılacak bir ilişkinin olduğu konuşulurken takvim.com.tr olaya ilişkin çarpıcı bilgilere ulaştı.İSTİFAYI GETİREN O EVDE NELER YAŞANDI?
Elde ettiğimiz bilgilere göre Teoman Sancar, "Elimizde belediyenin yolsuzluk dosyaları var" denilerek Denizli'de 3 ay önce bir eve çağrıldı. İstifayı getiren skandallar zincirinin ilk halkası olan evde iki gencin olduğu, evde alkol alındığı ve o anların videoya çekildiği, Sancar'dan 1 milyon dolar istendiği ve Sancar'ın bu gelişme üzerine savcılığa gittiği ortaya çıktı.

Yine takvim.com.tr'nin edindiği bilgilere göre o iki gencin bugün ifadeye çağırılması bekleniyor.

CHP'YE YAKIN GAZETECİDEN ÇARPICI İFADELER
CHP içerisinden aldığı kritik bilgilerle bilinen gazeteci Yalçın Bayer, istifaya ilişkin "Denizli milletvekili Teoman Sancar CHP'den istifa ettiğini duyurdu. İşin başka bir tarafı varmış! Bizi arayan CHP'liler yeni bir skandalla karşı karşıya olduğunu söylediler. 'Ayıp' diye nitelenen bu skandalın altından nasıl kalkacak CHP. İnce ve Yarkadaş haklı mı çıkıyorlar ne!" dedi.

   GÖKÇEK SOSYAL MEDYADAN DUYURDU: FELAKET ÖTESİ
   Teoman Sancar'ın istifasına dair Melih Gökçek'ten de çarpıcı bir açıklama geldi.

   Gökçek, "Teoman Sancar'ın istifası onurlu bir istifa değilmiş. Nedeni duyulduğunda yer yerinden oynayacak. CHP bu olayın altından kalkamaz. Ancak o kadar söyleyebilirim. Felaket ötesi." dedi.

   GÜRSEL TEKİN: İSTİFANIN NEDENİ ÖZEL
   Özel bir tv kanalının canlı yayınına konuk olan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'e Teoman Sancar'ın istifası soruldu.

   CHP'li Tekin, Teoman Sancar'ın telefonlarını kapadığını kendisine bir türlü ulaşamadığını söyledi.

   Gürsel Tekin, istifanın nedeninin "özel" olduğunu sözlerine ekledi.

   İDDİALAR SONRASI AÇIKLAMA YAPTI
   Öte yandan istifasıyla ilgili CHP yandaşı SÖZCÜ'ye konuşan Teoman Sancar şunları söyledi:

   "Hakkımda adliyeye yansımış bir dosya var. Bu dosyada şantaj ve tehdit iddiası var. Bu nedenle, bu süreçte partime zarar vermeyeyim diye CHP'den istifa ettim. Bağımsız kalmayı uygun gördüm. Başka bir partiye geçmeyeceğim."

   CHP'DEN AÇIKLAMA
   CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında parti genel merkezinde toplandı.

   Toplantının ardından CHP Sözcüsü Faik Öztrak, partisinin Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın istifa etmesiyle ilgili açıklama yaptı. Öztrak, "Sayın milletvekili istifasını açıkladı. İstifa tek taraflı bir müessese, istifasının nedenleri konusunda, istifa mektubunda ne varsa biz de onu biliyoruz" iddiasında bulundu.

   İLK GÖZALTI GELDİ
   Olaya ilişkin Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bir kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Olaya adı karışan bazı kişilerin de arandığı kaydedildi. Soruşturmaya ilişkin şimdilik resmi bir açıklama yapılmadı.

   TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN