Yunan profesör Dimitris Kiçikis'ten çarpıcı 15 Temmuz açıklaması: ABD Erdoğan'ı devirip Meral Akşener'i getirecekti

Son dakika haberi... 15 Temmuz süreci ile ilgili konuşan Yunan profesör Dimitris Kiçikis çok çarpıcı iddialarda bulundu. Yunan profesör, Cumhur İttifakı'nın Batı'ya meydan okuduğunu belirterek Amerikalıların 15 Temmuz'da Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı öldürmeye çalıştıklarını iddia etti. ABD'nin 2016'da Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı devirip "dişi kurt" dediği Meral Akşener'i iktidar yapma planı olduğunu söyleyen Kiçikis, "Erdoğan hoşuna gitse de gitmese de büyük bir lider" dedi.

Giriş Tarihi 24 Şubat 2021, 10:51 Güncelleme 24 Şubat 2021, 11:00
Yunan profesör Dimitris Kiçikis’ten çarpıcı 15 Temmuz açıklaması: ABD Erdoğan’ı devirip Meral Akşener’i getirecekti

İÇİNDEKİLER

Aynı zamanda Türkolog olan profesör Türkiye - ABD ilişkileri ve Barack Obama yönetiminin 15 Temmuz süreciyle yaptığı planlara ilişkin
çarpıcı iddialarda bulundu.

Yunan profesör, Cumhur İttifakının Batı'ya meydan okuduğunu belirterek Amerikalılar'ın 15 Temmuz'da Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı öldürmeye çalıştıklarını iddia etti.

BOMBA İDDİA: ERDOĞAN'IN YERİNE AKŞENER'İ GETİRECEKLERDİ!
İddiaları bununla da kalmadı. Obama yönetiminin Başkan Erdoğan'ın yerine iktidar yapmayı düşündüğü kişinin 'dişi kurt' dediği
Meral Akşener olduğunu söyledi.

Kiçikis, "O zamanlar Türkiye'deydim ve biliyordum. Obama hükümetinin Erdoğan'ı bir "dişi kurt" ile değiştirmeyi planladığını biliyordum. Kim bu kişi İYİ Parti'yi kuran kişi. Meral Akşener, Evet bu doğru. Neden ona sahip çıktıklarını biliyor musun? Sana açıkça söyleyeyim; Amerikalıları desteklediği için. Erdoğan hoşuna gitse de gitmese de büyük bir lider..." ifadeleriyle o dönem yaşananları anlattı.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN