Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Güncel
 • 26.01.2021 17:58
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 26.01.2021 18:44
ABONE OL

AK Parti Sözcüsü 'ten İlçe Başkanlığı'ndaki terör örgütü posterlerine tepki!

'nin İlçe Başkanlığı binasındaki terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan posterleri, resimleri ve terör örgütü paçavraları geçtiğimiz günlerde ifşa oldu. AK Parti MYK Toplantısının ardından önemli açıklamalarda bulunan AK Parti Sözcüsü bu görüntülere sert tepki gösterdi. Çelik, "Bu örgütün 'deki ofisine gidilse orada herhalde bu kadar çok propaganda malzemesi yoktur. Bu kabul edilemez. Bunun karşısında 'yanlıştır' demesi gerekenler, suç olmayan resimlerden, bayraklardan bahsediyorlar. Bunların hepsi suçtur. " ifadelerini kullandı.

AK Parti'den paçavralara tepki

HDP'nin Esenyurt İlçe Başkanlığı binasındaki terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan posterleri, resimleri ve terör örgütü paçavraları geçtiğimiz günlerde ifşa oldu.

AK Parti MYK Toplantısının ardından önemli açıklamalarda bulunan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik bu görüntülere sert tepki gösterdi.

KANDİL'DEN BETER
Çelik, "Bu örgütün Kandil'deki ofisine gidilse orada herhalde bu kadar çok propaganda malzemesi yoktur. Bu kabul edilemez." ifadelerini kullandı.

   Çelik'in açıklamaları şu şekilde:
   Terör insanlık düşmanı bir organizasyondur. Milletimizin de düşmanıdır. Demokrasiye, hukuk devletine inanan hiç kimse teröre destek veremez. Bahsettiğiniz o bina terör örgütü propaganda merkezi haleni gelmiş.

   BUNLARIN HEPSİ SUÇ
   Bu örgütün Kandil'deki ofisine gidilse orada herhalde bu kadar çok propaganda malzemesi yoktur. Bu kabul edilemez. Bunun karşısında 'yanlıştır' demesi gerekenler, suç olmayan resimlerden, bayraklardan bahsediyorlar. Bunların hepsi suçtur.

   DEAŞ İLE PKK ARASINDA NE FARK VAR?
   Bu çevreler bunları söylerken, PKK terör örgütünü mazur göstermek üzere davranırken birtakım temelsiz argümanları sol cebine, sağ ceplerine demokrasi, özgürlük argümanlarını koyuyorlar. Herhangi bir partinin ilçe binasına gidilse, DEAŞ'in bayrağı, propoganda malzemeleri olsa, Türkiye'de bunun varlıklarından duydukları tepkiyi bütün dünya duyacak şekilde propaganda yaparlar. DEAŞ ile PKK arasında ne fark var? Terörü lanetlemeden özgürlükler ve demokrasi üzerine cümle kurulamaz.

     İKİSİNİ DE LANETLİYORUZ
     Ne enteresandır PKK terör örgütünü mazur, makul göstermek üzerine sakat zihniyet içerisinde olanlar, DEAŞ terör örgütü sözkonusu olduğunda dünyanın en tepki üreten, en çok lanetleyen cümlelerini kuruyor. Biz ikisini de lanetliyoruz, reddediyoruz. Terör amasız, mazeretsiz, şerhsiz bir şekilde lanetlenmelidir.

     DEVLETİMİZE DÜŞMANLIK İÇERİSİNDELER
     Kim ki bir siyasi partinin binasında terör örgütü propagandasını yapan malzemeler bulunduruyorsa demokrasimize, hukuk devletimize düşmanlık içerisindedir.

     TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN