Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Güncel
 • 22.01.2021 06:59
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 22.01.2021 07:38
ABONE OL

Son dakika: Boşanmanın arkasından şantaj çıktı! oğlu'nun eşi 15 milyon dolar istemiş

Son dakika haberi...Eski milletvekili ’nun oğlu oğlu boşanmak istediği eşi 'nun kendisine şantaj yaptığını öne sürdü. Arıoğlu ayrıca eşinin 15 milyon dolar istediğini ve eğer istediği parayı vermezse farklı cinsel eğilimlere sahip olduğunu, sapkın, şiddet yanlısı olduğunu söyleyeceklerini ifade etti.

Eski milletvekilinin oğluna şantaj

Eski milletvekili Ersin Arıoğlu'nun oğlu Erdem Arıoğlu boşanmak istediği eşi Petek Arıoğlu'nun kendisine şantaj yaptığını öne sürdü.

Erdem Arıoğlu, boşanmak için eşinin kendisinden 15 milyon dolar (110 milyon TL) istediğini, teklifini reddettiğinde ise "Baban için küçük para. Eğer ödemezsen madde kullanan, farklı cinsel eğilimleri olan, sapkın, şiddet yanlısı olduğun açıklaması yaparız" şeklinde şantaja maruz kaldığını belirtti.


ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK NEDENİYLE BOŞANMAYA KARAR VERDİLER
Yüksek inşaat mühendisi Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve eski milletvekili Ersin Arıoğlu'nun oğlu Erdem Arıoğlu, Petek Arıoğlu ile evliydi. İnşaat yüksek mühendisi Erdem Arıoğlu ve Kadın Hastalıkları Doktoru Petek Arıoğlu'nun 3 çocukları vardı.

Arıoğlu çifti, geçtiğimiz yıl yaşadığı şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmaya karar verdi.

   AVUKATLAR ARACILIĞIYLA TEHDİT
   İstanbul Anadolu Adliyesi'nde boşanma davası bulunan Arıoğlu çifti, geçtiğimiz aylarda anlaşma protokolü imzalamaya karar verdi. Petek Arıoğlu'nun avukatları, Erdem Arıoğlu'nun avukatından boşanma karşılığında 15 milyon dolar istedi. Erdem Arıoğlu, boşanmak üzere olduğu eşinin teklifini reddetti. İddiaya göre, Petek Arıoğlu'nun avukatları Pınar ve Gökhan G. çifti, yazılı ve görsel basın ile internet ortamında kendisini rezil edeceklerini, babasının ve diğer aile üyelerinin tüm bunları gazetelerden okuyacaklarını söyleyerek baskı yapmaya çalıştı.

   Bahse konu paranın Erdem Arıoğlu'nun babası Ersin Arıoğlu tarafından ödenmesini, onun için bu tutarın küçük bir miktar olduğuna dair sözler sarf edip yine iddiaya göre, "Para ödenmediği takdirde madde kullanan, farklı cinsel eğilimleri olan, sapkın, şiddet uygulayan, ahlaksız hayat yaşayan biri olduğuna dair açıklamalarda bulunacağız" diyerek tehditler savurdu.

   ŞİKÂYETÇİ OLDU
   Erdem Arıoğlu'nun avukatı, söz konusu paranın ödenmesini sağlamak ve sulh olmak için zorlandıklarını ileri sürerek savcılığa başvurdu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na sunulan şikâyet dilekçesinde, Erdem Arıoğlu'nun boşanmak üzere olduğu eşi Petek Arıoğlu'nun avukatları tarafından maddi ve manevi anlamda mobbinge uğradığı ve şantaja maruz kaldıkları anlatıldı. Savcılık tarafından, iki avukat hakkında soruşturma başlatıldı.

   TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

     Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ