Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.10.2020 01:11
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.10.2020 01:11
ABONE OL

Bu zihniyetin 'geleceği' karanlık! 'nun partisi şimdi de i eleştirdi

Alman basınının en önemli ekonomi gazetelerinden Handelsblatt'ın "'sı olarak nitelendirdiği e 'nun kurduğu 'nden alçak saldırı. Gelecek Partisi’nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, yerli otomobilin üretiminde rol alanlara dikkat çekildi ve otomobilin yerliliği sorgulandı. Halbuki dünyaca ünlü markası Volvo, üretimini birçok yabancı iş ortağıyla üretmekte.

Bu zihniyetin 'geleceği' karanlık!

Alman basınının en önemli ekonomi gazetelerinden Handelsblatt'ın "'sı olarak nitelendirdiği e 'nun kurduğu 'nden alçak saldırı. Gelecek Partisi'nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, yerli otomobilin üretiminde rol alanlara dikkat çekildi ve otomobilin yerliliği sorgulandı. Halbuki dünyaca ünlü markası Volvo, üretimini birçok yabancı iş ortağıyla üretmekte.

GELECEK PARTİSİ'NDEN ALÇAK SALDIRI
AK Parti'den ayrılarak Gelecek Partisi'ni kuran Ahmet Davutoğlu da 'nin hayali yerli otomobile karşı konumda yer aldı. Gelecek Partisi'nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, yerli otomobilin üretiminde rol alan dünyaca ün yapmış firmalara dikkat çekildi ve otomobilin yerliliği sorgulandı.

Oysa; dünyada satış rekorları kıran birçok otomobil markası, farklı mekanik parçalarını farklı ülkelerdeki iş ortaklarıyla üretiyor.

TOGG'DAN DÜNYACA ÜNLÜ FİRMA İLE TARİHİ ANLAŞMA
TOGG, Mercedes Benz ile de ortak çalışan dünyanın önde gelen Li-Ion batarya üreticilerinden Farasis ile tarihi bir anlaşma yapmıştı.

Anlaşma ile ilgili yapılan açıklamada batarya modülü ve paketini Türkiye'de üretileceği duyurulmuştu.

İSVEÇLİ VOLVO GÖZLERİNDEN KAÇMIŞ!
Türkiye'nin otomobilini hedef alanlara İsveç markası olan Volvo en büyük örneklerden biri olabilir. Volvo Ürettiği araçlarda birçok yabancı iş ortağıyla hareket etti.

Volvo tarafından üretilen S40 modellerinde Norveç'ten 'ya, 'dan 'ya kadar birçok ülkeden üreticiyle birlikte hareket edildi. Bu durum, hazırlanan bir görselle ortaya kondu.