Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.10.2020 09:54
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.10.2020 09:54
ABONE OL

! Milli Piyango 16 Ekim 2020 çekiliş sonucu belli oldu!

Merakla ve heyecanla beklenen açıklandı. Şans oyunlarına umut bağlayan ve zengin olma hayali kuranlar hemen biletlerini sorgulamaya başladı. Milli Piyango’nun canlı yayın ve noter huzurunda her hafta Pazartesi ve Cuma günleri düzenlediği ’da bu haftanın şanslı numaraları hangileri oldu. Milli Piyango 16 Ekim 2020 On Numara çekiliş sonucuna haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz.

On numara çekiliş sonuçları! Milli Piyango 16 Ekim 2020 On Numara çekiliş sonucu belli oldu!

Şans oyunu tutkunlarının her hafta heyecanla beklediği On numara çekiliş sonuçları belli oldu. Her hafta merakla sorgulanan On numara çekiliş sonuçlarına dün akşam bakamayanlar bugün de sabah saatlerinden itibaren arama motorları üzerinden araştırmalara başladı. Milli Piyango 16 Ekim 2020 On Numara çekiliş sonucunu haberimizde derledik. Hangi şanslı numaların kazandığını görebilirsiniz.

16 EKİM 2020 ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

ON NUMARA HAKKINDA

Yenilenen oyunun kuralları ise aşağıdaki gibi;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

SEN SEÇ

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar'dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

SİSTEM OYUNU

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10'dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

ÇOKLU ÇEKİLİŞ

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İPTAL

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.