Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Güncel
 • 01.10.2020 11:47
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 01.10.2020 13:19
ABONE OL

Çamur medyasından "" üzerinden alçak algı operasyonu!

Sözde bağımsız ve tarafsız habercilik yaptığını iddia eden ve İP yandaşı gazeteler bir kez daha kalitesizliğini ortaya koydu. ’nın Ceylanpınar ilçesinde adlı kişinin sosyal medya uygulaması 'ta "mafya hizmeti verilir" reklamı yapmasını bile 'ye fatura etmeye çalışan zihniyet, şahsın ile ve İYİ Parti konvoyunda olan fotoğraflarını görmezden geldi. Öte yandan söz konusu ismin hala aktif olarak İYİ Parti üyesi olduğu ortaya çıktı.

Çamur medyasından algı operasyonu!

Ceylanpınar'da yaşayan Baran Kejanlı, lüks otomobilde çektiği bir videoyu TikTok'ta paylaşarak verdiği mafya hizmetlerini duyurdu, parasını kaptıranların ve işini mahkemede çözemeyenlerin kendisine başvurabileceğini söyledi.Baran Kejanlı, paylaştığı görüntülerde "Arkadaşlar mağdur olan, garibanlar parasını kaptıranlar, çaresiz kalan mahkeme yollarında sürünen insanlara sesleniyorum. Tek bir adres vardır oda Baran Kejanlı" dedi. Paylaşılan görüntüler kısa sürede diğer sosyal paylaşım sitelerinde yayımlanması üzerine kullanıcıların tepkisine yol açtı. Paylaşımın ardından harekete geçen polis Baran Kejanlıyı yakalayarak gözaltına aldı.

Kejan, ifadesi alınmak üzere Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.   ÇAMUR MEDYASINDAN KALİTESİZLİK AKTI
   CHP ve İP yandaşı haberleriyle bilinen T24, Yeniçağ ve Halk tv gibi yayın organları, hükümet düşmanlığının gözlerini kör etmesi sebebiyle söz konusu olayı bile AK Parti'ye bağlamaya kalkıştı.   Baran Kejanlı'yı "AKP'li" diye pazarlamaya çalışan yancı medya, şahsın Meral Akşener ile olan fotoğraflarını ve İYİ Parti konvoyunda parti bayraklarıyla çekilen görüntüsünü görmezden geldi.

   HALA İYİ PARTİ ÜYESİ
   Öte yandan söz konusu ismin hala aktif olarak İYİ Parti üyesi olduğu ortaya çıktı.