Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.08.2020 10:35
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.08.2020 10:44
ABONE OL

Sapkınlık yuvası 'in Cuties adlı komedi filminde skandalı! Rezilliklerine bir yenisini daha ekledi

Sapkın içeriklerle gençliğe zehir saçan platform 'in yeni içeriği Cuties adlı komedi filmi apaçık yaptığı için tepkilerin hedefi oldu. Skandal filmin Netflix'ten kaldırılması için imza kampanyası başlatıldı. Üst üste gelen tepkilerin ardından Netflix, çocukları cinsel obje haline getiren afiş için özür dilese de filmin yayınını durdurmadı.

Netflix'te çocuk istismarı skandalı!

Son dönemlerde LGBT destekçisi içerikleriyle tepkilerin odağında olan online film platformu Netflix, politik ve algıları yöneten içerikleriyle her zaman eleştiriliyor. Sıklıkla ülkemizi de hedef alan platformda kimi zaman İslam dinine de açıkça saldırı düzenleniyor. Platformda sıklıkla gençlerin ve çocukların ahlak yapısını bozacak tarzda yapımlar üretiliyor.

REZİL İÇERİKLERİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ!
Eleştirilerin odağındaki Netflix, rezil içeriklerine bir yenisini daha ekledi.Netflix'in yeni içeriği Cuties adlı komedi filmi apaçık çocuk istismarı yaptığı için bir kez daha tepki topladı. Tüm dünyadan tepki alan filmin Netflix'ten kaldırılması için imza kampanyası başlatıldı. Yaşanan gelişmeler sonrası ise Netflix, çocukları cinsel obje haline getiren afiş için özür diledi. Fakat filmin yayınını durdurmadı.14 YAŞINDA ÇOCUK ALET EDİLDİ

Netflix filmi Türkçe'ye "Minnoşlar" adıyla çevirdi. Açıklamasında ilk olarak "11 yaşındaki Amy, twerk yapan bir dans grubuna hayran kalır. Onlara katılma umuduyla dişiliğini keşfetmeye başlar" ifadeleri yer alırken açıklama daha sonra "11 yaşındaki Amy, twerk yapan bir dans grubuna hayran kalır ve onlara katılma umuduyla aile geleneklerine meydan okur." şeklinde düzeltildi.

SAPKINLIK PROJESİ
2016 yılında Türkiye pazarına da giren Amerikan merkezli sapkınlık projesi, gizli reklamlar aracılığı ile sosyal medyada her geçen gün popülaritesini arttırarak milyonlarca üye sayısına ulaştı. Yayınladığı yapımlar ile adeta toplumun yapısını değiştirerek ahlaki kuralları dinamitleyen Netflix, dizi ve filmleri aracılığı ile eş cinselliği normalleştirip, uyuşturucu ve sapkın ilişkileri bilinçaltına dayatıyor.

ÇOCUKLAR ÜZERİNDEN GELECEĞİN TOPLUMUNU DİZAYN ETMEYE ÇALIŞIYOR
Çocuklar için yayınladığı yapımlarda bile eşcinsel ilişkiyi özendiren Netflix, pervasızca LGBT propagandası yapıyor. Çocukların izlediği bu yapımlarla onları zihinsel yönden etkileyerek bu sapkınlıkları normalleştiren Netflix, bu yöntem ile geleceğin toplumunu dizayn etmeye çalışıyor.

TÜRKİYE'DEN ÇEKİLİYOR MU?
Son dönemde izlediği politikalar nedeniyle birçok kişi tarafından tepki gösterilen Netflix için geçtiğimiz günlerde Türkiye'de "iptal" kampanyası da yapılmıştı. Netflix'in çektiği Türk dizilerinde dahi LGBTİ propagandası yapması büyük tepki toplarken, Ramazan ayında yayınlanmaya başlanan Aşk101 isimli yapımdaki sahneler mide bulandırmıştı.