Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.05.2020 23:30
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.05.2020 00:11
ABONE OL

CHP’li ’nun yakın arkadaşı ’dan skandal önerge! “Kürdistan devleti kurulsun”

CHP’nin ’yi bölmek isteyenlerle sıkı fıkı ilişkilerinin olduğu bir kez daha kanıtlandı. CHP Genel Başkanı ve Başkanı İmamoğlu ile görüşen ve CHP İstanbul İl Başkanı 'nun yakın arkadaşı olduğu bilinen, İsveç Sosyal Demokrat İşçi Partisi Milletvekili ’ın ve arkadaşlarının küstah bir önerge verdiği öğrenildi. Kayhan’ın verdiği önergede Türkiye, , ve 'de ‘Kürdistan’ devletinin kurulmasını istedikleri ortaya çıktı.

CHP Türkiye'yi bölmek isteyenlerle kol kola!

FETÖ operasyonlarına destek veren her fırsatta terör örgütü DHKP-C'nin savunuculuğuna soyunan ve 'lı teröristlerin kitaplarının satışını dahi yapan CHP'nin 'yi bölmek isteyenlerle sıkı fıkı ilişkilerinin olduğu bir kez daha kanıtlandı.

CHP Genel Başkanı Kemal ve CHP'li Başkanı ile görüşen ve CHP İstanbul İl Başkanı 'nun yakın arkadaşı olduğu bilinen, İsveç Sosyal Demokrat İşçi Partisi Milletvekili 'ın 13 vekil arkadaşıyla birlikte küstah bir önerge verdiği öğrenildi.

"KÜRDİSTAN DEVLETİ KURULSUN"
Kaftancıoğlu'nun yakın arkadaşı olan Sultan Kayhan'ın ve 13 vekilin imzalarının bulunduğu ''Kürt halkının kendi kaderini tayin etme hakkı'' başlığı ile İşveç'te parlamentoya sunulduğu öğrenilen öneride, terör örgütü PKK'dan, 'Kürt İşçi Partisi' şeklinde bahsedildiği ortaya çıktı.

Kayhan'ın ve 13 vekilin verdiği önergede Türkiye, , ve 'de 'Kürdistan' devletinin kurulmasını istedikleri öğrenildi.

DEMİRTAŞ'A ÖZGÜRLÜK İSTEDİLER
Türkiye'nin bölünmesini isteyen küstah önergede HDP'nin terör suçlarından tutuklu eski Eş Başkanı 'a özgürlük istendiği ve terör örgütü PKK'ya da övgüler dizildiği ortaya çıktı.

CHP'YE ZİYARET
İsveç'te skandal önergeye imza atan Sultan Kayhan'ın ve arkadaşlarının CHP'yi ziyaret ederek Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Kaftancıoğlu ile görüşmüştü.

KAFTANCIOĞLU'NDAN HDP'YE DESTEK
Türkiye'yi bölmek isteyenlerle yakın olan ve yaptığı darbe imaları ile gündeme gelen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu bir skandala daha imza attı.

Evrensel yazarı Ragıp Zarakolu'nun Türkiye'yi darbe ve Başkan Erdoğan'ın idamla tehdit ettiği skandal yazısının yayınlandığı Art Gerçek sitesinin TV kanalına açıklamalarda bulundu. Canan Kaftancıoğlu, Terör örgütü PKK'ya destekleri tespit edilidiği için kayyum atanan HDP'li belediyeleri savundu.

TAKVİM.COM.TR