Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.02.2020 17:03
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.02.2020 18:34
ABONE OL

Son dakika: etkinliğine katılan Papa rahatsızlandı! Tüm etkinlikler iptal edildi!

Son dakika haberleri... ’de ortaya çıkan ve her geçen gün hızla yayılan yeni tip ölümcül , dünyayı alarma geçirdi. 82 binden fazla kişiye bulaşan hastalıktan hayatını kaybedenlerin sayısı 3 bine dayandı. Tüm bu gelişmeler devam ederken Katolik dünyasının ruhani lideri ve Devlet Başkanı , koronavirüs hastalarına destek toplantısının ardından rahatsızlandı. Papa’nın bugün yapacağı etkinlikler iptal edilirken, bir gün önce katıldığı bir etkinlikte koronavirüs ile ilgili yapılan tüm uyarılara rağmen kalabalık insan topluluğu ile tek tek tokalaştığı ve öpüştüğü akıllara geldi.

Koronavirüs etkinliğine katılan Papa rahatsızlandı!

, Katolik dünyasının ruhani lideri ve Vatikan Devlet Başkanı 'un hastalandığını duyurdu. Papa'nın bugün Roma din adamlarıyla yapılması planlanan etkinliği hastalık nedeniyle iptal edildi.

Vatikan'dan yapılan duyuruda 83 yaşındaki Papa Francis'in 'hafif bir rahatsızlık' geçirdiği ve bugün yapılması planlanan etkinliklerin iptal edildiği belirtildi.

Vatikan, Papa'nın evde istirahat edeceği bilgisini paylaştı. Vatikan'ın duyurusunda Papa'nın hastalığı ile ilgili detaylı bilgi paylaşılmadı ancak Papa'nın en son görüntülendiği kilise etkinliğinde sürekli olarak burnunu silmesi ve öksürmesi dikkat çekti.

Papa bir gün önce katıldığı bir etkinlikte ile ilgili yapılan tüm uyarılara rağmen kalabalık insan topluluğu ile tek tek tokalaşmış ve öpüşmüştü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.