Bugünkü
Takvim

Cumhurbaşkanlığından '' mesajı: Zaman daralıyor

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı , 'de rejimin yaptığı katliamlara izin verilmeyeceğini ifade etti. Altun Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, "Zaman daralıyor. Katil rejim ’de sivillere ve bizim askerlerimize saldırıyor. Bu saldırılara karşılık veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Bu saldırıların sürmesi halinde rejimin daha fazla insanı katletmesinin ve yerlerinden etmesinin önüne geçmek için planlarımızı uygulayacağız." ifadelerine yer verdi.

  • Güncel
  • 27.02.2020 20:56
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.02.2020 21:02
ABONE OL
Cumhurbaşkanlığından 'İdlib' mesajı!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı , 'de Esad rejimininin yaptığı katliamlara ve alçak saldırılara Twitter üzerinden sert tepki gösterdi. İngilizce olarak paylaşımda bulunan Altun, rejimin yaptığı katliamlara izin verilmeyeceğini ifade etti.

Altun'un ifadeleri şu şekilde:

"ZAMAN DARALIYOR"
Zaman daralıyor. Katil rejim 'de sivillere ve bizim askerlerimize saldırıyor. Bu saldırılara karşılık veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Bu saldırıların sürmesi halinde rejimin daha fazla insanı katletmesinin ve yerlerinden etmesinin önüne geçmek için planlarımızı uygulayacağız.
Rejimin İdlib'den sivil halkı yerinden etmesine izin vermeyeceğiz.

"BAŞKA ÖNLEMLER ALMAKTAN ÇEKİNMEYECEĞİZ"
İdlib, ile yapmış olduğumuz anlaşma uyarınca bir çatışmasızlık bölgesidir. Diplomatik ve siyasi platformlarda bir çözüm bulunmaması halinde bu insani felaketi durdurmak için başka önlemler almaktan çekinmeyeceğiz.

"BÖLGE HALKININ GÜVENLİĞİ VE BÖLGENİN İSTİKRARI TEHLİKEDEDİR."
Uluslararası toplum rejimin İdlib'de vahşeti yaşattığını nihayet görmeye başladı. Ancak bu konuda sadece açıklamalar yapmak tek başına yeterli değil! Uluslararası toplumun sağduyulu üyeleri bir an önce harekete geçmelidir. Bölge halkının güvenliği ve bölgenin istikrarı tehlikededir.

kalan karakter 1000

Dulqarnein Dulqarnein

Rusya türkiyeyi rus ucaklari vurmak ile suculuyor öylemi? ulan ru itler SIZ UCAKLARINIZLA KAC TANE TSK daki yigitlerimizin kanini döktünüz? TÜRKIYE HAKKIYAL TÜM RÜS UCAKLARI INDIRME HAKKINI FAZLASIYLA COK UZUN ZAMANDAN ÖNCE KAZANMISTIR! rusya ve putin yönetimi ve B'NAI B'RIT YAHUDI PICLERI tarihin en büyük geri zekali olduklarini ispatladilar, TÜRKYIE GIBI EN BÜYÜK "FAIR PLAYER" ÜLKE ile yapilan tüm anlasmalari ezip, rusya ne kadar GÜVENILMEZ VE GERI ZEKALI oldugunu ispatladi, tüm dünyadaki ülkelere bunu apacik gösterilmeli, ruslar güvenilmez ve HERKES (dünyadaki tüm ülkeler isadamlari sirketler kurumlar, insanlar toplumlar) ruslarla her hangi bir anlasma yapmadan önce, bin sefer düsünmeli bence, rusya abd kadar güvenilmez bir HUKUK KANUN ANLASMA BILMEZ ve geri zekalidir. haa.. unutuyordum "siyonistler rusyaya baski yapiyor HIKAYESI ayakta durmuyor, asla... ASLA bu hikayeyi bi daha biz yutturmaya kalkmayin, yoksa kalemler kirilir...."

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.02.2020 22:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.