Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 23.02.2020 Gazete
ABONE OL

Başkan Erdoğan, ’den dünyaya seslendi: Denklemi değiştireceğiz

Başkan Erdoğan, ’den dünyaya seslendi. bölgemizdeki krizlerle ilgili net mesaj verdi: 'nin gücü ve kapasitesi bağımsız siyaset izlemeye yeterlidir. Gerektiğinde askeri gücümüzü en üst düzeyde kullanıyoruz. Netice almayı başardık. Masada olduğumuzu her tarafa duyuracağız. Başarılarımız küresel düzeyde denklemi değiştirecek sonuçlar doğuracak.

Denklemi değiştireceğiz
Başkan Erdoğan, 'den dünyaya seslendi. bölgemizdeki krizlerle ilgili net mesaj verdi: 'nin gücü ve kapasitesi bağımsız siyaset izlemeye yeterlidir. Gerektiğinde askeri gücümüzü en üst düzeyde kullanıyoruz. Netice almayı başardık. Masada olduğumuzu her tarafa duyuracağız. Başarılarımız küresel düzeyde denklemi değiştirecek sonuçlar doğuracak.


500 YILDIR ORADAYIZ
Başkan Erdoğan, İzmir'de tarihi açıklamalar yaptı: 'da da, 'de de varız. 500 yıldır oralardayız. Adımlarımız küresel düzeyde denklemi değiştirecek sonuçlar doğuracak. Allah yar ve yardımcımız olsun.


Başkan Tayyip Erdoğan, Menemen–Aliağa–Çandarlı Otoyolu Açılış Töreni'nde önemli açıklamalar yaptı. 455 milyon euro maliyeti olan projenin Türkiye'ye 255 milyon lira katkı sağlayacağını söyledi. İşte Erdoğan'ın açıklamaları:

Türkiye'nin Suriye ve Libya politikaları ne bir maceradır ne de keyfe kederdir. Yeni bir İstiklal mücadelesi veriyoruz. Askeri gücümüzü en üst düzeyde kullanıyoruz. Masada ve sahada olayların gidişatını değiştirmek için ne gerekiyorsa onu yapıyoruz.

Biz 500 yıl önce oradaydık bugün de oradayız. Libya'nın meşru başkanı ve yönetimiyle masaya oturduk imzaları attık.

Gabar'da varız, Cudi'de varız, Bestler Deresi'nde varız. Mehmetçiğimiz bu işin hesabını soruyor ve terörden içerde büyük temizliği yaptık.

Salı günü 'dayız. Tüm coğrafyalarda Türk'ün ve Türkiye'nin varlığını ortaya koyacağız. Dün sabah Putin'le görüştük, Macron ve 'le görüştük ve yol haritamızı belirledik.

Masada olduğumuzu her tarafa duyuracağız. Başarılarımız küresel düzeyde denklemi değiştirecek sonuçlar doğuracak. Allah yar ve yardımcımız olsun.


Başkan Erdoğan, Menemen–Aliağa– Çandarlı Otoyolu'nun açılışında makam aracını kullandı.




455 milyon euro maliyeti bulunan projenin, Türkiye'ye 255 milyon katkı sağlaması planlanıyor.







kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.