Bugünkü
Takvim

'li eski vekil 'den 'na: Sana teslim olmayacağız! Başaramayacaksınız!

24. Dönem , CHP’de kurultayda yeniden CHP Genel Başkanı olarak ’nun seçilmesinin mantıklı olmayacağını dile getirerek, “Eğer bu gidiş değişmez, değiştirilmezse bir avuç delege yazıcının dışında CHP'de kimin hangi koltukta oturduğunun ne önemi var ki?” ifadelerini kullandı. Develi, Kılıçdaroğlu'na seslenerek, “Teslim olmayacağız, başaramayacaksınız” dedi.

  • Güncel
  • 21.01.2020 12:19
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.01.2020 12:29
ABONE OL
CHP'li eski vekilden Kılıçdaroğlu'na sert sözler!

eski , 'nin bütün illerinde, il başkanı ve bütün yönetim ile birlikte kurultay delegesini yazanların, kurultayda ve istediği listeye oy vererek PM'ni oluşturacağını belirterek, "Aynı politik çizgi izlenecek ve 17 yıldan bu yana her seçimde olduğu gibi aynı sonuçlar alınacaksa, aslında yenilen ve asıl kaybeden partinin yönetim iradesi olmayacak mı? (...) Partiyi yönetemeyenler, bu gidişle, bir kez daha, yine, yeniden koltuklarında oturmaya devam edecekler. Eğer bu gidiş değişmez, değiştirilmezse ve halk yine umutsuz kalacaksa, bir avuç delege yazıcının dışında CHP'de kimin hangi koltukta oturduğunun ne önemi var ki? Bu kısır döngü kırılmalı" dedi.

KILIÇDAROĞLU'NA: SİZE TESLİM OLMAYACAĞIZ! BAŞARAMAYACAKSINIZ!
Develi, "Partiyi size teslim edip, neoliberal politikaların tutsağı olarak yaşamaktansa halka gidip, bütün gerçekleri olduğu gibi anlatıp, sizi halkın vicdanına teslim edelim. Bu mirasın sahibi halktır. Teslim olmayacağız, başaramayacaksınız" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

yunus yunus

yaw chp ye yakışıyormu hdp gibi terörist sevicilerle el ele kol kola olmak ,bu nasıl ATATÜRK çülük ,kim inanır bu dümene ,eski chp gitmiş yerine hdp güdümlü parti gelmiş ,içerden mikrop gibi ele geçirilmiş chp ..benim babam askerdi chp liydi ,o bile şu andaki chp ye oy vermedi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.01.2020 12:40
Ulvi Ungay Ulvi Ungay

Çoktan teslim olmuşsunuz da sizin haberiniz yok galiba.Jeton yeni yeni düşüyor herkalde.Chp'nin Chp'lik durumumu kalmış.Hdp'nin yüzük kardeşi olmuş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.01.2020 12:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.