Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 05.12.2019 09:32
  • Son Güncelleme: 05.12.2019 09:32

6 Aralık Valiliği kar tatili son dakika MEB açıklama yaptı mı? ?

6 Aralık 'da yarın okullar tatil mi? son dakika MEB tarafından yapılan açıklamalar ilde yaşayan öğrenciler ve veliler tarafından araştırılıyor. Ankara için meteoroloji uyarıyı verdi. Bugün Ankara'ya kar yağacak, saatlik hava durumu tahmin raporuna göre kar yağışı sabah saatlerinde başlayacak ve günün ilerleyen saatlerinde etkisi arttıracak. beklenmediği Ankara'da okulların tatil olması beklenmiyor. Fakat son kararı Ankara Valiliği verecek. Peki, Ankara'da yarın okullar tatil mi? 6 Aralık Ankara'da kar tatili var mı?

Ankara'da yarın okullar tatil mi? Kar tatili var mı?

6 Aralık Ankara'da yarın okullar tatil mi? Ankara'da yarın okullar tatil mi 6 Aralık Ankara'da kar tatili var mı? Ankara Valilik MEB son dakika açıklamaları neler? Ankara'da yarın okulların tatil olup olmadığı ilde yaşayan vatandaşların araştırdığı konulardan bir tanesi. Ankara'da Perşembe ve Cuma günleri yağış beklenmemekte, sabah saatlerinde görülecek pus ve sis hadisesi ile birlikte gece ayazlarının etkili olacağı tahmin ediliyor. Ankara'da kar tatili haberleri ile ilgili vatandaşlar aramalarını sürdürüyor. Peki, Ankara'da kar yağışı ne zaman olacak? İşte Ankara 5 günlük hava durumu raporu....

ANKARA'DA YARIN 6 ARALIK PERŞEMBE KAR TATİLİ VAR MI? OKULLAR TATİL Mİ?

Bugün Ankara'ya kar yağacak, saatlik hava durumu tahmin raporuna göre kar yağışı sabah saatlerinde başlayacak ve günün ilerleyen saatlerinde etkisi arttıracak. beklenmediği Ankara'da okulların tatil olması beklenmiyor. Fakat son kararı Ankara Valiliği verecek.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYI TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.