Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 03.12.2019 12:49
  • Son Güncelleme: 03.12.2019 13:59

mını nasıl savunacağını şaşırdı! Akla zarar hesaplama!

’li , ’nin yapmak istediği mı ilginç bir hesapla savunmak istedi. Subaşı, “İndirimden zam yapmış oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Yerel seçimlerden önce suya indirim yapacağın söyleyen hatta göz boyamak için indirim yapan 'li Başkanı , 2020 için yeniden yapılmasını istedi.

Vatandaştan gelen tepkiler üzerine açıklamaları değiştirmeye çalışan İmamoğlu ekibi her defasında daha da batıyor.

Katıldığı bir televizyon programında konuşan CHP'li İBB , İBB Meclisi'nde reddedilen su zammına ilişkin akla zarar bir açıklama yaptı.

"İNDİRİMDEN ZAM YAPTIK"
Subaşı, zamma ilişkin ilginç bir hesaplama yaparak, "Şimdi indirim yapacağız demek indirim yapmak demek. 100 TL'lik bir faturayı yüzde 40 indirmiş olduğunuzda kaça inmiş olur? 60 TL olur. Şimdi yüzde 20 zam yapın, 72 TL'ye çıkmış olur. Yine inmiş durumda, indirim devam ediyor. İndirimden zam yapmış oluyoruz. Yüzde 28'lik indirim daha duruyor" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.