Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.11.2019 17:46
  • Son Güncelleme: 15.11.2019 18:06

İngiliz ajan ile en son görüşen isim konuştu! Tüm işaretler eşini gösteriyor!

'nda ölü bulunan İngiliz eski subayı Mesurier ile son görüşen kişi olduğu belirtilen vatandaşı 'in ifadesi alındı. Habib, evden ayrıldığı sırada Mesurier ve eşinin yalnız olduğunu söyledi.

Habib'in ifadesinde saat 18.00 sıralarında ofisten ayrıldığını bu sırada Mesurier ve eşinin yalnız olduğunu söylediği belirtildi.'in eşi Emma Hedvig Christina Winberg'in ifadesinde son görüştüğü arkadaşı olarak belirtilen 'in polis tarafından ifadesi alındı.

"OFİSTEN AYRILIRKEN SADECE EŞİ VARDI"
Poliste ifade veren Faruk Habib'in arkadaşını son derece tedirgin gördüğünü sebebini sorduğunu ancak cevap alamadığını söylediği öğrenildi. Yaklaşık 2 saat görüştüklerini söyleyen Faruk Habib'in Le Mesurier'in bir gün önce hastaneye gittiğini öğrendiğinde sağlık durumuyla ilgili sorular sorduğunu söylediği belirtildi. Faruk Habib yaklaşık 2 saat kaldığı evden ayrıldığını sırada Le Mesurier ve eşinden başka içeride kimsenin olmadığını söylediği kaydedildi.

Yetkililer olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü, güvenlik kamera görüntülerinin incelemesinin aralıksız sürdüğünü belirttiler. Mesurier'in cesedi üzerinde Kurumu tarafından yapılan incelemeden çıkacak sonuçların soruşturmayı yönlendirmesi bekleniyor.

kalan karakter 1000

TEDBIR TEDBIR

Cemal Kasikci olayi gibi, gercek ve ya sözde sorumlulari köseye itilebilir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 15.11.2019 22:00
TEDBIR TEDBIR

Birileri bu olayi TÜRKIYEYE KARSI kulanmaya kalkmasin? tedbir mutlaka aldik dimi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 15.11.2019 21:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.