Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.11.2019 10:46
  • Son Güncelleme: 14.11.2019 11:53

'dan Trump'a zor soru: "'yi hala ’a davet etmeyi düşünüyor musunuz?"

’de gerçekleştirilen Başkan Erdoğan ve Trump görüşmesi sonrasında yapılan basın toplantısına Sabah gazetesi yazarı ’ın sorusu damga vurdu. Kaplan, Trump’a, “’nin liderini kod adlı bir kişiyi ’a davet ettiniz. Bugün size verilen bilgilerde görebileceğiniz gibi ’de 17 tane terörist saldırının sorumlusu kendisi. 116 asker ve sivilin ölümüne sebep olan kişi. Hala Beyaz Saray’a davet etmeyi düşünüyor musunuz?" diye sordu. Trump’ın Hilal Kaplan’ın bu sorusunu yanıtlamaması dikkat çekti.

Gazeteci 'ın Başkanı Trump'a sorduğu soru basın toplatısına damga vurdu. Kaplan Trump'a "'nın kusurlu dış politikasını devraldınız. Bu kusurlardan birisi ABD'yi terörist gruplarla ortak ettirmekti. Siz ABD- ilişkilerine verdiği hasarı düzeltmeye çalışıyorsunuz ancak 'nin liderini kod adlı bir kişiyi 'a davet ettiniz.

TRUMP CEVAP VEREMEDİ
Bugün size verilen bilgilerde görebileceğiniz gibi Türkiye'de 17 tane terörist saldırının sorumlusu kendisi. 116 asker ve sivilin ölümüne sebep olan kişi. Hala Beyaz Saray'a davet etmeyi düşünüyor musunuz?'' sorusunu yöneltti. Trump, Kaplan'ın sorusunu yanıtlayamadı.

HİLAL KAPLAN'IN SORUSU TÜRKİYE DÜŞMANLARINI ÇILDIRTTI
Hilal Kaplan'ın Trump'a yönelttiği bu zor soru Türkiye düşmanlarını çıldırttı. Sosyal medya üzerinden kara propagandaya başlayan ve sempatizanları, bu tarihi gezide de Türkiye düşmanlığı yapmaktan geri durmadı.

kalan karakter 1000

ALPARSLAN 1071. ALPARSLAN 1071.

TRUMP NİYE CEVAP VEREMEDİ ,BAKALIM YAHUDİ LOBİLERİ ,EMPERYAL GÜÇLER İZİN VERECEKMİ? İŞİ ZOR , ONLARLA UĞRAŞMANIN BEDELİ ÖLÜM ODA BİLİYOR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 14.11.2019 12:10
KARTAL KARTAL

BRAVO KAPLAN A NEDE OLSA 1 TÜRK DAMARDAN GİRMESİNİ BİLİYOR TEBRİKLER DİŞİ KAPLAN...........................................

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır4
cevapla 14.11.2019 11:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.