Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.11.2019 09:33
  • Son Güncelleme: 13.11.2019 09:49

Son dakika: 2360 personelle -6 operasyonu başlatıldı

İçişleri Bakanlığınca, Van, , kırsalında jandarma, polis ve güvenlik korucularından oluşan 2360 personelle -6 operasyonu başlatıldı

Kıran-6 operasyonu 2360 personelle başladı!

İçişleri Bakanlığınca, Van, ve kırsalında jandarma, polis ve güvenlik korucularından oluşan 2 bin 360 personelin katılımıyla -6 Operasyonu başlatıldı.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, Şırnak Jandarma Bölge Komutanlığınca, Van, Hakkari ve Şırnak kırsalındaki Faraşin bölgesinde başlatılan Kıran-6 Operasyonu, bölücü terör örgütünün kış üslenmesine girmesinin engellenmesi ve bölgede barınan teröristlerin etkisiz hale getirilmesi amacıyla gerçekleştiriliyor.

Operasyona Şırnak Jandarma Bölge Komutanlığında görevli jandarma komando, jandarma özel harekat ve güvenlik korucuları ile polis özel harekat personelinden oluşan 157 tim, 2 bin 360 personel katılıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.