Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 10.11.2019 08:36
  • Son Güncelleme: 10.11.2019 08:37

'da eşi ve kızını uykudayken zehirlemişti! ü nasıl aldığı ortaya çıktı!

’da yaşanan faciasının ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı. Eşi ve kızını uykudayken zehirleyen ’in, ten siyanür siparişi verdiği ve gelen paketi önceki gün ikindi saatlerinde kargodan aldığı, gece evde herkes uyuduktan sonra da tüm aileyi zehirlediği belirlendi.

Siyanürü nasıl aldığı ortaya çıktı!

Türkiye'nin gündemine oturan siyanür zehirlenmesi haberi son günlerin en çok konuşulan konuları arasında yer alıyor. Fatih'te bir kadın önce kardeşlerini zehirleyerek öldürmüş, ardından da siyanürü kendisi içerek intihar etmişti. Bu olaydan kısa süre sonra da Selim Şimşek adında bir şahıs eşini ve çocuklarını siyanürle öldürdükten sonra kendisini de öldürmüştü. Siyanürü nasıl temin ettiği ortaya çıktı.

kalan karakter 1000

Mete Mete

Allah akıl fikir versin, hadi kendini öldürüyorsun çocukların günahı ne, yani öldünde kurtuldunmu şimdi tam hesap vereçeksin be çahil insan mahsum iki yavrunun hesabı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.11.2019 15:23
Ayse Ayse

Keşke bu tür olaylar halk ile paylaşılmasa! Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek oluyor. Ruh sağlığı bozulmus insanlar yöntem öğrenmiş oluyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.11.2019 10:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.