Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.10.2019 17:03
  • Son Güncelleme: 21.10.2019 17:10

Terör örgütü /, 'den yardım istedi: Trump'a baskı yapın

'yla köşeye sıkışan terör örgütü /'nın üst düzey bir sorumlusu 'den 'deki askerlerini çeken 'ye baskı yapmasını talep etti.

Terör örgütü YPG/PKK İsrail'den yardım istedi

'in Kamu Yayın Kuruluşu KAN'ın haberinde, adının açıklanmasını istemeyen /'nın sözde üst düzey bir yetkilisinin, "İsrail'in Başkanı 'a, güçlerini 'nin kuzeyinde tutması yönünde baskı yapması gerekir." şeklindeki sözlerine yer verildi.

İsrail'in ABD'ye baskı yapmasının önemini vurgulayan sözde yetkili, "Aksi halde, İsrail'in bize yardım etmek için yapabileceği hiçbir şey yok." dedi.

İsrail, 'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla yürütülen 'na karşı çıkmıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.