Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.10.2019 18:23
  • Son Güncelleme: 21.10.2019 19:15

Bakan duyurdu! Genel Müdürü olarak göreve başlıyor...

, 'nın Genel Müdürü olarak göreve başlayacağını duyurdu. Bakan Albayrak yaptığı açıklamada, "Haksız bir mahkumiyetin ardından ailesine ve ülkesine kavuşan Hakan Atilla‘nın dinlenme dönemi bitti. Borsa İstanbul Genel Müdürü olarak göreve başlıyor." ifadelerini kullandı.

, 'nın Genel Müdürü olarak göreve başlayacağını duyurdu.

Bakan Albayrak konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı;

"Haksız bir mahkumiyetin ardından ailesine ve ülkesine kavuşan Hakan Atilla'nın dinlenme dönemi bitti. Borsa İstanbul Genel Müdürü olarak göreve başlıyor. Bu görevin kendisi ve BIST için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum."

BORSA İSTANBUL'DAN AÇIKLAMA
Borsa İstanbul'dan yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi;

''Borsa İstanbul A.Ş.'nin yeni Genel Müdürü Mehmet Hakan Atilla oldu. Murat Çetinkaya'nın, 30 Ağustos 2019 tarihinde Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkan Yardımcılığına atanmasından sonra Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyeliğine Mehmet Hakan Atilla seçildi.''

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.