Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.10.2019 19:47
  • Son Güncelleme: 13.10.2019 19:53

eski Eroğlu'ndan 'na destek

Kuzey Türk Cumhuriyeti () 3'ncü ve Ulusal Birlik Partisi'nin Onursal Başkanı , "'nin teröre 'dur' demek için 'nin kuzey bölgesine düzenlemekte olduğu gayet yerindedir ve haklı bir davranıştır." değerlendirmesinde bulundu.

KKTC eski Cumhurbaşkanı'ndan harekata destek

Eroğlu, 'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan ile ilgili yazılı açıklama yaptı.

Teröre başvurmanın hangi nedenle olursa olsun mazur görülemeyecek, insanlığa karşı işlenen en büyük suç olduğunu belirten Eroğlu, Türkiye'nin çok uzun yıllardır iç ve dış bazı kaynakların dürtmesi sebebiyle terörle mücadele etmek zorunda kaldığının altını çizdi.

Eroğlu, Türk milleti ve terör nedeniyle 30 binin üzerinde şehit verdiğini ve milyarlarca dolar kaynak harcadığını kaydetti.

"KIBRIS TÜRK'Ü MEHMETÇİK'İN YANINDADIR"
Eroğlu, şunları kaydetti:

"Dolayısıyla Türkiye'nin teröre 'dur' demek için Suriye'nin kuzey bölgesine düzenlemekte olduğu Barış Pınarı Harekatı gayet yerindedir ve haklı bir davranıştır. Terör tehdidi ile mücadele etmeyenlerin, terörden medet umanların, terörle yan yana yaşamayanların Türkiye'yi eleştirmesi hiçbir anlam ifade etmez. Dileğimiz Mehmetçik'in Allah'ın yardımı ile bir an önce bu harekatı başarı ile sonuçlandırması, terör odaklarını yok ederek bölgeye gerçek, kalıcı barışın gelmesini sağlamasıdır. Bu yöndeki inancımız tamdır. Kıbrıs Türk'ü daima olduğu gibi, tüm kalbiyle Türkiye'nin, Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Mehmetçik'in yanındadır."

kalan karakter 1000

VATANDAŞ VATANDAŞ

sayın derviş eroğlu üzülmeyiniz.tarih boyunca içimizden sütü bozuklar çıkmıştır türkiye bu sütü bozukların üztesinden gelir.siz merak etmeyiniz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.10.2019 07:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.