Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.10.2019 14:42
  • Son Güncelleme: 09.10.2019 15:59

Trump'tan bir açıklaması daha!

'nin Fırat'ın doğusuna yapacağı operasyon hazırlıkları devam ederken Başkanı 'tan bir açıklama daha geldi. Trump, "ABD hiçbir zaman 'da olmamalıydı. 50 askerimizi çektik bu aptalca savaş son bulmalı" ifadelerini kullandı.

'nin Fırat'ın doğusuna yapacağı operasyon ile ilgili hazırlıkları devam ederken Başkanı , Twitter hesabından bir açıklama daha yaptı. Trump, "ABD hiçbir zaman 'da olmamalıydı. 50 askerimizi çektik bu aptalca savaş son bulmalı" dedi.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından açıklama yapan ABD Başkanı Donald Trump, "Birçok grup arasındaki çatışmalar yüzlerce yıldır devam ediyor. ABD asla Ortadoğu'da olmamalıydı, 50 askerimizi çektik. Avrupa'nın kabul etmediği tutuklu DAEŞ'lileri de Türkiye almalı. Sonu gelmeyen saçma savaşlar, bizim için bitiyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.