Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.09.2019 09:10
  • Son Güncelleme: 25.09.2019 09:46

üzerinden farklı pozisyonlarda 51 bin personel alınacak

2019 son günlerinde üzerinden 51 bin 424 personel alımı yapıyor. Çeşitli kurum ve kadroların detaylı bilgileri ve a başvuruları sitemizden öğrenebilirsiniz. Bu personel alımında adaylardan en az öğrenim şartını sağlama, ilgili kurumun çalıştığı ilde ikamet ediyor olma, ilgili belge ve sertifikalar sahip olma, istenilen deneyimi bulundurma, belirtilen yaş aralığında olma gibi özel şartlar ve genel alım şartlarını sağlama şeklinde bir başvuru şartı sunulabilmektedir.

İŞKUR üzerinden farklı pozisyonlarda 51 bin personel alınacak

Eylül ayının yeni haftasında yani 3. haftaya girerken İŞKUR tarafından personel ve memur alım ilanları açıklanmaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden personel ve memur alımları devam ediyor. Bu bağlamda Eylül ve Ekim ayı sonuna kadar doktordan hemşireye, güvenlik görevlisinden zabıtaya, öğretmenlikten işçiliğe kadar toplamda 51 bin 424 personel alımı yapılacağı ilan edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.