Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.08.2019 08:47
  • Son Güncelleme: 20.08.2019 08:47

hangileri? : İşte e-devlet KYK yurt başvuru sayfası

YKS tercih sonuçlarının açıklanmasında sonra da üniversite kayıtları başladı. Üniversite kayıtlarının başlamasıyla birlikte de Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) başvuruları da bugün alınmaya başlandı. KYK yurtlarında kalacaklar daha şimdiden tercihini yapacağı üniversitenin yurtları KYK yurtlarını sorgulamaya başladı. Peki hangileri? KYK yurtları nerelerde var? İstanbul KYK yurtları, Ankara KYK yurt adresleri. Kredi ve Yurtlar kurumu ile iletişimde bulunmak isteyen bireyler hem telefon hemde yazışma adresi ile iletişime geçebilmektedir. KYK kredi geri ödeme, KYK burs alma, kyk kredi ve yurtlar ile ilgili sormak istediğiniz sorular, sorunlarınızın yanıtlarını KYK ile iletişime geçerek bulabilirsiniz.

KYK yurt sorgulama KYK yurtları bulunan il ve ilçeler

Üniversite kayıtlarının başlamasıyla beraber Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) başvuruları da başladı. KYK yurtlarında kalacaklar tercihini yapacağı üniversitenin yurtları KYK yurtlarını sorgulamaya başladı. Peki KYK yurtları bulunan il ve ilçeler hangileri? KYK yurtları nerelerde var? İstanbul KYK yurtları, Ankara KYK yurt adresleri. Şehir dışında üniversite eğitimi alacak öğrencilerin gerçekleştirildiği KYK yurt başvurularını tek tek detaylı olarak incelenip değerlendirilmesiyle beraber ''kyk.gsb.gov.tr''den duyurulacaktır. KYK resmi internet sitesi üzerinde yer alan bilgiye göre geçtiğimiz sene aylık yurt ücretleri 168 TL olarak belirlenmişti. İşte e-devlet KYK yurt başvuru sayfası

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.