Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.06.2019 17:34
  • Son Güncelleme: 21.06.2019 17:58

Yıldırım'dan İmamoğlu'na ağır gönderme: Ayaküstü kırk tane yalan söyleyen 'u yönetemez

Kağıthane'de vatandaşlara seslenen Cumhur İttifakı'nın adayı ,  “'u yönetmek tecrübe ister, samimiyet ister, dürüstlük ister. Ayaküstü kırk tane yalan söyleyen İstanbul'u yönetemez." ifadelerini kullandı.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı , Kağıthane'de vatandaşlara seslendi.

otobüsü üzerinde konuşan Binali Yıldırım, "İstanbul'u yönetmek tecrübe ister, samimiyet ister, dürüstlük ister. Ayaküstü kırk tane yalan söyleyen İstanbul'u yönetemez." dedi.

ENERJİNİZİ HEMEN TÜKETMEYİN
Yıldırım, kendisi için slogan atan vatandaşlara, "Enerjinizi hemen tüketmeyin. Yarın da var öbür gün de var. Enerjimizi artırarak devam ettireceğiz. İnşallah birlikte bu coşkuyu tekrar yaşayacağız" diye konuştu.

PAZAR GÜNÜ OYLARA SAHİP ÇIKALIM
Vatandaşlara "İstanbul'da rekor sizde olacak mı?" diye seslenen Yıldırım, "O zaman bende en önce Kağıthane'ye geleceğim. Söz veriyorum. Pazar günü aman ha, işi sıkı tutalım. Oylara sahip çıkalım" ifadelerini kullandı.


kalan karakter 1000

semih. semih.

İMAMOĞLU ,gitsin muhtarlık yapsın ,onda bile yüzüne gözüne bulaştırır ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.06.2019 19:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.