Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.06.2019 17:01
  • Son Güncelleme: 19.06.2019 17:07

adayı rezaleti böyle gizlemeye çalıştı: Pazar gününe kadar...

'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , pazar günü yapılan ortak yayında ve öncesinde yaptığı skandalları gizlemek için seçmenine "televizyon izlemeyin" çağrısında bulundu.

tarafından Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen , maskesinin düşmesi ve yalanlarının ortaya çıkmasının ardından rezaletleri gizleyemeyince seçmeninin gerçekleri görmemesi için harekete geçti.

SKANDALLARININ ÜZERİNİ ÖRTMEYE ÇALIŞTI
CHP adayı Ekrem İmamoğlu, Üsküdar Bulgurlu Mahallesi'ndeki Elazığ Karakoçan Dernekler Federasyonu ziyaret ettikten sonra seçim otobüsü üzerinden halka hitap etti. Pazar günü katıldığı ortak canlı yayında Sayıştay raporları ile ilgili ortaya attığı iddialar sonrası Sayıştay tarafından yalanlanan, ardından ortak görüşme öncesi programın moderatörü ile bir otelde gizlice bir araya gelerek soru pazarlığı yaptığı ortaya çıkan İmamoğlu, rezaletlerini gizleyemeyince çareyi skandalların üzerini örtmeye çalışmakta buldu. Konuşması sırasında kendi seçmenlerine çağrıda bulunan CHP adayı, "Ben İstanbullu hemşehrilerime, İstanbullulara bir öneride bulunuyorum, mümkünse pazar günü akşamına kadar televizyonları izlemeyin. Niye biliyor musunuz? Ben de çıkmayacağım zaten televizyonlara. İzlemeye de gerek yok zaten dört-beş gün." dedi.

Takvim.com.tr

kalan karakter 1000

kanalistanbul kanalistanbul

Her skandalda pişkince verilen cevaplar hem tatmin etmiyor hem de hiç güven vermiyor. Veri kopyalamaya verilen cevap, şimdiki rezalete verilen cevaplar; demekki seçilse vay halimize. Sandıkta gereken dersi alması lazım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.06.2019 19:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.