Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.06.2019 19:59
  • Son Güncelleme: 15.06.2019 23:58

Başkan Erdoğan'dan 'ne ziyaret

Başkan , 'ne ziyarette bulundu. Burada sevgi gösterisiyle karşılanan Erdoğan, vatandaşlarla fotoğraf çektirerek sohbet etti. ​Öte yandan Erdoğan İstanbul'da Büşra - Mehmet Özer çiftinin nikah törenine katıldı.Asya'da İşbirliği ve Güven Artırıcı Önlemler Konferansı (AİGK) 5. Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'ne katılmak üzere gittiği Tacikistan'dan yurda dönen Başkan , 'ne ziyarette bulundu.Tacikistan ziyaretinin ardından yurda dönen Erdoğan, 'ndan Bağcılar Belediyesi'ne geçti.Burada sevgi gösterisiyle karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla fotoğraf çektirerek sohbet etti.

Erdoğan, bir vatandaşın sigara paketini alarak, sigarayı bırakmasını da istedi.NİKAH TÖRENLERİNE KATILDI
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büşra Bürge ile Mehmet Özer çiftinin nikah törenine katıldı.

Erdoğan, Bağcılar Belediyesi ziyaretinin ardından, Bağcılar'da eski Milletvekili Hüseyin Bürge'nin kızı Büşra ile Mehmet Özer çiftinin nikah törenine katılarak, çifte mutluluklar diledi.Başkan Erdoğan, daha sonra Alina Boyko ile Biruni Üniversitesi Öğretim Üyesi Sevim Savaşer'in oğlu Burak Savaşer'in de nikah törenine de katıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.