Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.06.2019 19:50
  • Son Güncelleme: 15.06.2019 19:58

AK Parti 'nin israf düzenini gözler önüne serdi! "Hesap ver bu paralar nerede?"

sosyal medyadan yaptığı paylaşımda 'nin israf düzenini gözler önüne serdi. İsrafa son sloganıyla yola çıkan CHP'nin sadece 'nde yaptığı israf dudak uçuklattı. İşte Muş'un o paylaşımı ve CHP'nin korkunç boyutlara ulaşan israf düzeni...

AK Parti CHP'nin israf düzenini böyle ifşa etti!

sosyal medyadan yaptığı paylaşımda 'nin israfını gözler önüne serdi. İşte CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun 'ndeki dudak uçuklatan israfı.

Beylikdüzü Belediyesi'nin BORCU 2014 yılı: 104 Milyon TL
İmamoğlu devrederken: 457 Milyon TL

Gayrımenkul satışı 2014 yılı: 15 Milyon TL
İmamoğlu dönemi: 146 Milyon TL 4 kat fazla borçlanmış,9 kat fazla gayrımenkul satmış!

Hesap ver bu paralar nerede? İsraf düzeni değil mi bu?

kalan karakter 1000

ali ali

fetöcü olmuş natocu abd ci ab batıcı manda müstem leke olmuş adlarını imamoğlu cumhuriyet adalet özgürlük türk koymuş hainlere fırsat verilmemeli kazanmalarına müsade edilmemeli vatan teslim ed,lmemeli ceza kesilmeli

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.06.2019 11:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.