Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.06.2019 18:18
  • Son Güncelleme: 14.06.2019 19:22

'nin "Sayımları iptal ettirmedik" yalanı ortaya çıktı, sorulara cevap veremedi

31 Mart'ta 'daki şaibeli yerel seçimlerin ardından 'nin 2 Nisan tarihinde 'na adeta baskın düzenleyerek, 'nun oyların yeniden sayımı kararını durdurduğu ortaya çıkmıştı. CHP Genel Başkan Yardımcısı bugün o habere ilişkin bir basın toplantısı düzenledi. iddialara tutarlı bir yanıt veremeyen Tezcan aynı zamanda sözde basın toplantısında soru kabul etmedi. CHP'li Tezcan, Ahaber muhabiri 'ın "Madem soru almayacaksınız neden basın toplantısı düzenliyorsunuz?" sorusuna dahi yanıt vermeden toplantı salonunu terk etti.

Şaibeli seçimlerinin ardından 'nin "oylar yeniden sayılsın" talebini engellemek isteyen 'liler 2 Nisan tarihinde 'na adeta baskın düzenlemişlerdi.

AĞIZLARINI BIÇAK AÇMADI
TAKVİM 2 Nisan'da oy sayımını durduran İstanbul Seçim Kurulu'nun görüntülerini yayınladı. Hakimlerle CHP'nin işbirliğini ortaya çıkardı.
Gece yarısı skandal kararı aldıran CHP'nin, milli iradeyi karartmaya çalıştığını ispatladı. Parti yöneticilerinin ağzını bıçak açmadı!.

CHP'nin hakimlerle beraber düzenlediği bu baskının ardından oyların sayımı derhal iptal edilmiş, seçimlerdeki şaibeler de ortadan kalkmamıştı. Skandalla ilgili olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı bugün bir basın toplantısı düzenledi. Habere ilişkin hiçbir tutarlı yanıt veremeyen CHP'li Tezcan, düzenlediği sözde basın toplantısında soru da kabul etmedi.

"MADEM SORU ALMAYACAKSINIZ NEDEN BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİNİZ"
Bülent Tezcan'ın "Toplantının ardından soru almayacağız" şeklindeki açıklamasına haklı bir tepki gösteren Ahaber muhabiri , "Madem soru almayacaksınız neden basın toplantısı düzenliyorsunuz" dedi. CHP'li Tezcan bu soruya da cevap veremeden toplantı salonunu hızlı bir şekilde terk etti.

kalan karakter 1000

dr dr

islerine geldi mi papagan gibi konusurlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.06.2019 18:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.