Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.05.2019 22:30
  • Son Güncelleme: 20.05.2019 22:58

Bakanlık açıkladı: Holding soyguncuları yakalandı

, elleri ve ayakları bağlanarak soyulan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve eşi 'ın soyulması olayıyla ilgili açıklama yaptı. Sarar Holding soyguncularının Bulgaristan sınırında yakalandığını açıkladı.

Ünlü iş adamını soyanlar yakalandı

, 'de yüzleri maskeli soyguncular tarafından elleri ve ayakları bağlanarak soyulan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve eşi 'ın soyulması olayıyla ilgili açıklama yaptı.

Bakan Soylu, Sarar Holding soyguncularının Bulgaristan sınırında yakalandığını açıkladı.

48 SAAT GEÇMEDEN YAKALANDILAR
Soylu, "Bundan 2 gün önce Eskişehir'de bir hırsızlık yapıldı. Bir iş adamının evine 3-4 kar maskeli hırsızın girmesiyle eşiyle beraber elleri bağlanarak kasaları soyularak ve biraz da darp edilerek hırsızlar oradan kaçtılar. Arkadaşlarımıza hemen talimat verdik. Valimiz, emniyet müdürümüz, 48 saat geçmeden. Bakınız kamera yok, şahit yok, kim oldukları belli değil. Biraz önce Bulgaristan İçişleri Bakanıyla görüştüm. Kimliklerini tespit ettik. Sınırımızdan Bulgaristan'a çıkar çıkmaz Bulgaristan'da bunları yakalattırdık" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.