Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.05.2019 23:47
  • Son Güncelleme: 14.05.2019 00:05

’nun taki görüşmesine "e" kamuflajı

Lideri , 1 saatliğine ’a gitti. Tek başına Kalamış’ta demirli bir a binip gizli bir görüşme gerçekleştirdi. Bu ziyaretini, parti yönetiminden bile gizledi. Peki yatta kimlerle ne görüşüldü? İşte "e" kamuflajlı görüşmeye ilişkin detaylar...

Genel Başkanı 'nun, ta yaptığı sır görüşme gündemi meşgul etti. CHP lideri, yerel seçim tartışmalarının en yoğun olduğu günlerde rotayı 'dan 'a çevirdi. 2 Mayıs günü İstanbul'a gitti. Kalamış Marina'da korumalarını bile yanına almadan tek başına lüks bir yata bindi. , yatta 1 saat süren gizli bir görüşme gerçekleştirdi.

Kılıçdaroğlu'nun bu görüşmeyi CHP yönetiminden bile gizlediği belirlendi. Herkes parti başkanını 1 saatliğine ayağına getiren ismi ve toplantıda hangi pazarlıkların yapıldığını merak etti. CHP'den konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Sır görüşmeyle ilgili sorular cevapsız kalırken, gözler o yata kilitlendi. 'Yannina' adlı yatın fiyatının 1 milyon 700 bin euro olduğu öğrenildi. 25 metrelik Yannina'nın iç düzenlemesi, 3 kabinde 6 kişinin rahatça konaklayabilecek şekilde dizayn edildi. Yatta özel toplantı bölümünün de bulunduğu öğrenildi.

O YATTA KİMLERLE NE GÖRÜŞÜLDÜ?
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul'da bir yatta yaptığı sır görüşme gündeme bomba gibi düşmüştü.

Hatta o yatta Kılıçdaroğlu'nun Abdullah Gül ile görüştüğü iddiaları ortaya atıldı. Görüşmenin gerçekleştiği yatın ise 'ye ait olduğu belirlendi.

Ebubekir Tivnikli görüşmeye ilişkin bir açıklama yayımlarken yattaki sır görüşmenin "e" ziyaretinden ibaret olduğunu söyledi ve Abdullah Gül iddialarını ise reddetti. Ama ziyarete ilişkin daha da çarpıcı detaylar var...

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

ke mal yatta ısraille görüştü belli değilmi onların ajanı uaşağı değilmi

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.05.2019 10:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.