Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.05.2019 23:09
  • Son Güncelleme: 09.05.2019 23:26

Skandal bölücülük hamlesi! CHP’ye destek vermeyen sanatçıları listeleyerek mahalle baskısına başladı

Tetikçi medya organı mahalle baskısına başladı. Oda TV, 'nın 'da lerin yenilenmesi kararını vermesinin ardından dan yürüttükleri vermeyen ünlü isimleri hedef tahtasına koydu. Oda TV'de yayınlanan haberde "Ünlü isimler İmamoğlu’na destek verirken kamuoyunun dikkati “Her şey çok güzel olacak” diye yazamayanlara çevrildi" diyerek sanatçıları bölmeye ve ötekileştirmeye çalıştı.

Oda TV'den skandal bölücülük hamlesi!

Bir grup ünlü isim, 31 Mart yerel lerde 'da yapılan usulsüzlükler nedeniyle 'nın 23 Haziran tarihinde İstanbul'da seçimlerin yenilenmesine karar vermesinin ardından üzerinden harekete geçti. Bu vermediği için bazı ünlü isimlere 'mahalle baskısı' uygulanmaya çalışılıyor. Bu konuda en büyük hamleyi yapan skandal bir habere imza attı.

GERÇEK YÜZLERİ BİR KEZ DAHA ORTAYA ÇIKTI
'de sözde özgürlüğü en çok savunanlardan olduğunu iddia eden Oda TV'nin bu rezil haberi büyük tepkilere neden oldu. Düşünce özgürlüğünü hiçe sayan ve habercilik değerlerine ihanet eden bu skandal haber Oda TV'nin gerçek yüzünü bir kez daha ortaya koydu.

KİRLİ TEZGAHA DESTEK VERMEYENLERİ HEDEF TAHTASINA OTURTTU
Haberde Oda TV: "Ünlü isimler İmamoğlu'na destek verirken kamuoyunun dikkati "Her şey çok güzel olacak" diye yazamayanlara çevrildi" dedi ve sanatçıların isimlerini tek tek açıklayarak hepsini hedef tahtasına oturttu.

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

oda tv. ısrail ajanı

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.05.2019 10:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.