Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 07.05.2019 14:25
  • Son Güncelleme: 07.05.2019 14:47

'ndan skandalı! 7 hakimin ismini tek tek sayıp 'lilere yuhalattı

'nın kararı sonrası partisinin grup toplantısında konuşan Genel Kemal , YSK hakimleri için "Çete mensubu" benzetmesi yaparak skandala imza attı. Bu sözlerinin ardından Kılıçdaroğlu, 7 hakimin ismini tek tek sayıp CHP'lilere yuhalattı.

Genel Başkanı Kemal , partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Yüksek Kurlunun () kararı hakkında değerlendirmelerde bulunan Kılıçdaroğlu, 4'e karşı 7 oyla kararı kabul eden YSK hakimlerine "Çete mensubu" ifadelerini kullandı.​​

İşte Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları:

YSK HAKİMLERİ İÇİN SKANDAL BENZETME
"Sandık kurullarının oluşumunda bir hata var dediler. Sandık kurullarını biz oluşturmadık, de oluşturmadı. Daha önceki seçimlerde de yaptılar. İtiraz yoktu. Bunların değişmesi lazım dediler. Bunu gerekçe gösterilerek verilen mazbatayı iptal ettiler. Hakim dediğin adam satılık adam değildir. Hakim dediğin kişi siyasi baskılara boyun eğmez. Vicdanıyla adaletle karar verir. Adaletin olmadığı bir devlet ayakta kalamaz. Devletin temeliyle oynadılar. 7 tane hakim aracılığıyla yaptılar. Kumpası CHP yapmadı, onu anlamışlar. Bu işte bir gariplik var onun için itiraz ediyoruz diyorlar. Ne oluyor peki? Oturuyorlar YSK içindeki 7 çete mensubu hakim iptal karar veriyorlar. 7çete mensubu arka kapıdan AK Parti'nin belirli çevreleriyle diyalog kurarak seçimi iptal ediyorlar."

7 HAKİMİN İSMİNİ TEK TEK SAYIP CHP'LİLERE YUHALATTI
Bu sözlerinin ardından Kılıçdaroğlu, 7 hakimin ismini tek tek sayıp CHP'lilere yuhalattı.

kalan karakter 1000

dr dr

iyi de hile yapanlar var suc var o zaman iptal olmasa idi her secim daha cok hile ve oyun olacak zaman ile demokrasi denen bir sey kalmayacak idi bunlar neyi saunuyorlar hile var amma bir sey olmaz mi diyorlar birda acil yapilmasi gereken sey suclu ve yardim edenler acil en agir ceza alacaklar arkasin da kimler var ise agir para ve hapis cezasi olacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 07.05.2019 16:48
ayhnkrblt ayhnkrblt

bu hainbaşı zat iyice zıvanadan çıktı. ipinin kimlerin elinde olduğu belli olmayan bu zatın bu ülkeye daha fazla zarar vermesini engellemek için, YETER ARTIK SAVCILAR VE HAKİMLER ARTIK İŞE EL ATMALILAR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 07.05.2019 15:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.