Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 05.05.2019 14:05
  • Son Güncelleme: 05.05.2019 17:26

Amerikan beslemesi 'dan seçimleri boykot provokasyonu

karşıtı haberleriyle tanınan Amerikan sermayesi FOX'un sunucusu 'ı sandık korkusu sardı. Yarın 'dan "aksi" bir karar çıkabileceğini belirten Portakal, "Sandığı boykot meşruiyet için önemli." diyerek olası bir yeniden seçim kararını provoke etme peşine düştü.

Amerikan beslemesi Portakal'dan boykot provokasyonu

31 Mart seçim sonuçlarının açıklanmasınıın ardından 'nin birçok il ve ilçede usulsüzlük skandalları patlak verdi. Birçok sandıkta sahte seçmen, usulsüz oy ve organize hırsızlık tespit edildi.

GÖZLER YSK'DA
'nin olağanüstü itirazları sonrası ya seçimler iptal edilerek yeniden sandık başına gidilecek, ya da tüm usulsüzlüklere rağmen , Büyükşehir Belediye Başkanı olarak yoluna devam edecek.

PROVOKATÖRLER DEVREDE
Kararın yarın açıklanması beklenirken; provokatörler şimdiden olası senaryolara karşı çok sayıda yorum yapılıyor.

Amerikan beslemesi FOX TV haber spikeri , konuyla ilgili sosyal medya hesabından skandal bir çağrıda bulundu.

Fatih Portakal, "İstanbul seçimini AK Parti kazansaydı bugün YSK'yı konuşuyor olmayacaktık. İktidar millet iradesinin tecellisi diyecekti. Kurul'un hala seçimi iptal etmeyeceğini duşünenlerdenim. Aksi olursa bence sandığa gitmeye gerek yok. Sandığı boykot meşruiyet için önemli." ifadelerini kullandı.FETÖ'NÜN BORAZANLIĞINI YAPIYOR!
Fatih Portakal'ın "sandığı boykot" çağrısı bireysel bir çıkıştan ibaret değil. Portakal, İmamoğlu'na mazbata verilmesine en çok sevinen kesim olan 'cülerin sözcülüğünü yapıyor. FETÖ'cüler de olası bir yeniden seçim kararı korkusuyla provokasyon peşine düşmüş; boykot ve benzeri çıkışlarla sandıktaki usulsüzlükleri örtbas etmek istemişti.PORTAKAL'DAN YSK'YA BASKI
Kurulduğu ilk günden bu yana yaptığı yalan haberlerle algı oyunu yapan FOX TV ve Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, bu kez de İstanbul'daki yerel seçim sonuçları ile ilgili karar verecek olan üyeleri hakkında "tarafsız değiller" iması yaparak algı oluşturmaya çalışmıştı. YSK'nın tarafsızlığının yeniden seçim kararı vermemesi ile paralel olduğunu ima eden Portakal, bu şekilde kurul üyeleri üzerinde baskı oluşturma peşine düşmüştü.

İŞTE YSK'YA YAPILAN BASKIYA ÖRNEKLER

kalan karakter 1000

AMAN DIKKAT AMAN DIKKAT

iblis nasil yapiyor? "dogruyu en kötü neticeye", yani sana bisey cok dogru gibi gösterir seni sadece iter ama o yola girmeyi sen karar verirsin cünkü o sinsi iblis sana bu yolu EN DOGRU neticeye götürecegine inandirir, aslinda seni zorlayamaz sen secersin o cok DOGRU gibi görünene yolda yürümeyin, ISTE BU genclere KURULAN youtubdaki sinsi lusiferyan/iblisi doktrin psikolojik oyunlarinda biri, bir TUZAK, genclere ALLAH ASKINA dünya gündemini daha net okumalari icin elinizden geleni yapin, bu olmasada "kim size yasakliyorki harb etmeyi SANAL ALEMDE?", bu yabanci medyalara karsi tüm medyalar birlesmeli, YAHU onlar birlesiyordu bizim medyalar neden icerde birbirini yiyerek mesgul olsunki BIRLESIN bunlarin kafalarina agir darbeler indirin, yerli ve milli bir YOUTUBE büyük haber kanali kurun, bak sen youtube kanalinda her gün videolar yüklüyordun bugün sadece makaleler yüklüyorsun, genc bir ekip ile tüm medyalar böyle kanal kurabilir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.05.2019 20:06
AMAN DIKKAT AMAN DIKKAT

su 4 yabanci medyanin birlesmesi youtube da ALGI operasyon medya kurulma meselesi (tabii kamoyuna yalan ALTIN kuraldir bunlar icin). Biri algi operasyon yaparsa bunu baska bir önemli ADIM icin ZEMIN HAZIRLAMAK icin yapar degilmi? o zaman bu zemini hazirlayan iradeler sizce HANGI HEDEF/ADIM icin bu algiyi bozmak/rehin almak operasyonlara/oyunlara basvurur?, sadece icerde degil disardada ses cikarmak isterler MUTLAKA sadece Türkce YALAN haber yapacaklarmi? yoksa inglizcedemi? Gencler biliyorsunuz genc insanlar büyüklerde daha cok duygusal insan olabilirler, daha cok DAVA acligi issederler eger HAKIKI bir DAVA gönüllerdeki bu ÖZEL BOSLUGU doldurmadi ise bu zamana kadar, o zaman BU YABANCI 4 lü cete medyasi (lusiferyan murdockun maymunlari) ülkemizde genclere nasil gözlerin önüne cikacaklar? KURTARICI gibimi? DAVA cesur DOGRUCU GAZETECILIK yaparakmi? tabii böyle görünecekler asil hedef tüm topluma ve ülkemize sinsice düsmanlik yapacaklar, iblis nasil yapiyor? "dogruyu en kötü neticeye"

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.05.2019 20:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.