Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 29.04.2019 12:39
  • Son Güncelleme: 29.04.2019 13:14

'dan 'ya ağır darbe

, yaptığı açıklamada, 4 Nisan'dan bu yana toplam 159 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Terör örgütü 'yı bölgeden temizlemeye yönelik operasyonlar devam ediyor. Özellikle de Türkiye- sınır hattında yoğunlaşan operasyonlarda çok sayıda PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi.

159 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
Bakanlık, 4 Nisan'dan 29 Nisan'a kadarki süreçte 159 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Dün, Irak kuzeyi Haftanin bölgesine düzenlenen hava harekâtı neticesinde, PKK bölücü terör örgütü tarafından silah mevzii, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedefler imha edilmişti.

LİCE'DE OPERASYON
İçişleri Bakanlığı, geçtiğimiz günlerde 'de gerçekleştirilen Bayrak-123 Operasyonu'nda gri kategoride aranan 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıklamıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.