Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 24.04.2019 16:13
  • Son Güncelleme: 24.04.2019 16:22

İşte 'nin emanet edildiği 'nun gerçek yüzü...

Onca usulsüzlüklere rağmen mazbatasını alııp göreve başlayan , 'nin İslamofobik il başkanı 'nu yanından ayırmıyor! İmamoğlu ile adeta "eşbaşkan" pozu veren Kaftancıoğlu ise dini ve milli değerlere ettiği hakaretler, muhafazakar kesime savurduğu tehditler ve terör örgütleriyle yakın temasıyla tanınıyor! Peki Kaftancıoğlu gerçekte kim ve kimlere hizmet ediyor? İşte CHP'nin emanet edildiği Kaftancıoğlu'nun gerçek yüzü...


'nun göreve başladığı andan itibaren yanından ayırmadığı, "eşbaşkan" pozları vererek kendine partide yeni roller biçen Kaftancıoğlu skandallara doymuyor! 'nin İslamofobik il başkanı Kaftancıoğlu, bugüne kadar özellikle dini ve milli değerlere savurduğu hakaret ve tehditlerle tanınıyor...

İşte Kaftancıoğlu'nun gerçek yüzünü gözler önüne seren skandallar serisi:

OLAY YARATAN 15 TEMMUZ PAYLAŞIMLARI

CHP'nin "skandallar kraliçesi", 'un İslamofobik İl Başkanı , 15 Temmuz direnişine dair skandal paylaşılarını savundu. Kaftancıoğlu, darbe gecesi tweetlerine dair, "Ben attım ve doğrudur. Bugün de ne kadar haklı olduğumu görüyorum." dedi.CHP'NİN PARTİ POLİTİKASI BU!
Kaftancıoğlu ayrıca skandal açıklamaların kişisel görüşlerinden ibaret olmadığını, "Açıklamalarımın parti politikalarıyla ayrışan hiçbir yanı yok" dedi.

DHKP-C'YE GÖZ KIRPTI
Kaftancıoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu'na saldırı sonrası yaptığı açıklamalarda partinin geleceği hakkında ipuçları verdi. Kaftancıoğlu, "Genel başkanımızı devletin kurumları koruyamıyorsa, CHP örgütü onu koruyacak güçtedir. Bundan sonra İstanbul örgütümüz, halkla birlikte İstanbul'da genel başkanımızı koruyacaktır" diyerek yakın ilişki içerisinde bulunduğu DHKP-C'ye göz kırptı.
CHP İSTANBUL ÖRGÜTÜNDE DHKP-C MİLİTANI DOLU
Canan Kaftancıoğlu'nun başkanlığını yaptığı CHP il örgütünde birçok DHKP-C'li militanın olduğu biliniyor. CHP üyesi DHKP-C'liler daha önce İstanbul'un belli yerlerinde terör eylemleri yapmıştı..EŞ BAŞKAN MODUNA GİRDİ
HDP ile gizli ittifak yapan ve 31 Mart yerel seçimlerinde tartışmalı bir şekilde mazbata alan CHP'li Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, partisinin meclis üyeleriyle bir araya geldi. Toplantıya 14 belediye başkanı, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, il yöneticileri ve meclis üyeleri katıldı. Toplantı öncesi CHP adına belediyedeki 21 komisyonda görev yapacak meclis üyelerinin belirlenmesi konusu gündeme geldi. CHP tüzüğüne göre encümen ve komisyon üyelerinin kapalı oylama açık tasnif şekilde belirlenmesi gerekiyordu. Ancak Kaftancıoğlu, 21 komisyonda görev yapacak meclis üyelerini kendisinin belirleyeceğini söyledi, yetkiyi aldı..ERMENİ SOYKIRIMI İDDİASINA DESTEK VERDİ
Türkiye'yi terör örgütlerine peşkeş çekmek isteyen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni CHP'nin kazanmasının ardından bu peşkeşe İstanbul ile başlayan CHP zihniyetinin en önemli figürlerinden olan Kaftancıoğlu, 2013 yılında yaptığı bir paylaşımla 24 Nisan 1915'te yaşanan Ermeni olaylarına atıfta bulundu.."BAŞÖRTÜ SERBESTİSİ DİYE BİRŞEY OLMAZ"
Canan Kaftancıoğlu, 28 Ekim 2013 tarihinde sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki şahsi hesabından, "Başörtü serbestisi diye bir şey olmaz. Var mısınız kılık kıyafet serbestliğine? Sonra oyunbozanlık yok ama! Meclis bahçesi uygun ben de öğle arası bikiniyle güneşlenmek mesela:))" ifadelerini kullanmış..


kalan karakter 1000

Temel Bey, Temel Bey,

Güvenlik güçlerine taş atan chp İstanbul il başkanı oluyor.Sonrasında partinin eş başkanı durumuna geliyor.Bu nasıl iş.Bu ülke bunlara katlanamaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 24.04.2019 16:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.