Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.04.2019 19:57
  • Son Güncelleme: 22.04.2019 11:50

Son dakika... 'na yönelik gösterisine ilişkin şehit ailesinden ilk açıklama

Son dakika... Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonunda çıkan da şehit düşen piyade sözleşmeli er 'nın kuzeni A Haber’e konuştu. Genel Başkanı ’na yapılan saldırıyla ilgili şehidin kuzeni, “Kılıçdaroğlu’nun cenazeye katılması taraftarı değildik.” dedi.

Genel Başkanı , 'nın Çubuk ilçesinde şehit sözleşmeli piyade er 'nın cenaze namazının ardından bir grup tarafından edilerek yumruklu saldırıya uğradı.

Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonunda çıkan da şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın kuzeni A Haber'e konuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyla ilgili şehidin kuzeni, "Kılıçdaroğlu'nun cenazeye katılması taraftarı değildik." dedi.

Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonunda çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın kuzeni A Haber'e konuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyla ilgili şehidin kuzeni, "Kılıçdaroğlu'nun cenazeye katılması taraftarı değildik." dedi.

kalan karakter 1000

süleyman süleyman

kılıçdaroglu gerçekten saldırıyamı ugradı yoksa resimdeki mutlulugundan sanki aradığını bulmuş bir hali olan birine benziyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.04.2019 23:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.