Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.04.2019 22:49
  • Son Güncelleme: 18.04.2019 17:06

'nun skandal mazbata kararına sevinen ve oldu

İstanbul 'nun verdiği son karar hukuk çevrelerinde ve kamuoyunda büyük tepkiyle karşılandı. Seçimlerin yenilenmesine neden olacak onca delile ve 'nin olağanüstü itirazına rağmen İl Seçim Kurulu, 'yı beklemeden İstanbul'da seçimi İmamoğlu'nun kazandığını açıklayarak mazbatasını verdi. İl Seçim Kurulu'nun bu skandal kararına ise en çok sevinenler şüphesiz ve 'lı isimler oldu. İşte o skandal kararı alkışlayanlar...

İstanbul 'nun verdiği son karar hukuk çevrelerinde ve kamuoyunda büyük tepkiyle karşılandı. Seçimlerin yenilenmesine neden olacak onca delile ve 'nin olağanüstü itirazına rağmen İl Seçim Kurulu, 'yı beklemeden İstanbul'da seçimi İmamoğlu'nun kazandığını açıklayarak mazbatasını verdi. Kurulu daha önce de defalarca oy sayımını durdurarak seçimlere gölge düşürmüştü.

İstanbul İl Seçim Kurulu sayımları durdurarak seçimlere gölge düşürmeye çalışıyor. Sandıklardan AK Parti lehine karar çıkınca İstanbul İl Seçim Kurulu skandal bir karara imza atmıştı. İstanbul İl Seçim Kurulu'nun aldığı sayımı durdurma kararı ise ''yi mi koruyorlar' sorusunu akıllara getirmişti.

FETÖ VE PKK SEVİNDİ
A Haber'de yaşanan süreci değerlendiren GENAR Başkanı İhsan Aktaş, "Yerel seçimlerin tamamı ile AK Parti arasında bir mücadele olarak geçti. 4 seçim FETÖ argümanları ile geçti. Soruşturmanın bugüne kalmaması gerekirdi. Hatalı kayıtları yapanlar ve suç işleyenler hapse atılması gerekirdi. 15 bin oyu kimin çaldığının hesabını AK Parti sürekli sormalı. Bu hırsız sizin adınıza iş gören bir hırsız. Siz bu hırsızlığın içerisinde varsınız. Vatandaş bunun hesabını sormalı. Sesi çıkması gereken kişi oyu çalandır. Mazbata verildi, takdir görüldü yarın seçim iptal edilirse aynı takdir görülmeli." dedi.

Sabah Gazetesi editörü Kenan Kıran, ", FETÖ adına bir çok haberi manşete çıktı, yurt dışından açıkça destek verdi. FETÖ'nün verdiği sahte evrak ve bilgilerle kamuoyu oluşturan kişi. Süreç devam etmesine rağmen... FETÖ ve 'lı isimlerin sevinmesi dikkat çekiyor."

FETÖ'NÜN AFRİKA YAPILANMASI
31 Mart seçimleri sonrası oluşan tablodan kaos ortamı çıkarmak isteyen karanlık ellerin son çalışması FETÖ'nün yapılanmasından geldi.

HER ŞEYİ OLDU BİTTİYE GETİRMEYE ÇALIŞIYORLAR
Şaibe ve usulsüzlüklerin damga vurduğu İstanbul seçimlerinde CHP, Kandil'in siyasi uzantısı HDP ve İP'in adayı 'na FETÖ bu defa videoyla destek verdi. Ortada bu kadar usulsüzlüğün olduğu belgelenen İstanbul seçimleriyle ilgili 'na baskı yapmaya devam eden FETÖ her şeyi oldu bittiye getirmeye çalışıyor.

FETÖ'CÜ HESAPLAR SERVİS ETTİ, FETÖ'NÜN KAPATILAN KANALI YAYDI
FETÖ'cülerin yönettiği sosyal medya hesabı @kacsaatolduson hesabından servis edilen video, terör örgütü FETÖ'nün kapatılan kanalı Samanyolu kanalında haberleştirilerek okuyuculara servis edildi.

FETÖ'nün 1996'da okul açmaya başladığı ve 'Türkçe Olimpiyatları' organizasyonuyla kirli emellerine alet ettiği Afrikalılar bu defa da Türkiye'deki seçim için FETÖ'cüler tarafından malzeme yapıldı. FETÖ'nün dünyada en faal olduğu yerlerin başında gelen Afrika'da çekildiği görülen videoda bir grup insanın 'Mazbatayı Ver' şarkısını söyledikleri görülüyor.

FETÖ firarisi Can Dündar ve skandal paylaşımı

FİRARİ FETÖ'CÜ USLU'NUN SKANDAL PAYLAŞIMI
Firari FETÖ'cü Uslu, yaptığı Twitter paylaşımında, tarihe geçecek usulsüzlük skandallarına sahne olan seçim sonuçlarında FETÖ'nün parmağı olduğunu ima etmiş, CHP ve İmamoğlu'nun, FETÖ'nün 17-25 Aralık darbe girişimi sayesinde İstanbul ve Ankara'yı kazandığını ifade etmişti.

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

bu vatan hainlerini sevindirenlere yazıklar olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.04.2019 09:44
türk türk

emre yurt dışından yazmak kolay sen bir türkiyeye gel o yazdığın Twitter.ı türkiyede yazda bak kim kime kanırta kanırta alıyor baksen şerefsiz köpek vatan hayinleri piç siz kazandığınızımı sanıyorsunuz neden kactınız türkiyeden sıkıyorsa gel türkiyeye

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.04.2019 00:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.