Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.04.2019 20:27
  • Son Güncelleme: 17.04.2019 20:47

: leri henüz bitmiş sayılmaz

A Haber’de İl ’nun skandal kararını yorumladı. Bursalı, “ leri henüz bitmiş sayılmaz çünkü üstündeki şaibeler sonuçlanana kadar bu sürecin bittiğini düşünmemiz doğru değildir. ’nın hem hukuki hem siyasi hem de kamuoyu vicdanında verecekleri sonuçla ortaya koyacakları açıktır.” dedi.

İstanbul seçimleri henüz bitmiş sayılmaz

'nin leriyle ilgili itirazlar sonuçlanana kadar mazbatanın verilmemesi için İl 'na yaptığı başvuru sonuçlanmadan mazbatanın 'na verilmesine tepkiler giderek büyüyor.

"İSTANBUL SEÇİMLERİ ASKIDADIR"
A Haber ekranlarında konuşan , "Koltuğa kim oturacaksa otursun ister AK Parti'nin adayı ister 'nin adayı, şaibesiz hiçbir soru işareti kalmadan oturması gerekli. İstanbul seçimleri henüz bitmiş sayılmaz çünkü üstündeki şaibeler sonuçlanana kadar bu sürecin bittiğini düşünmemiz doğru değildir. İstanbul seçimleri askıdadır. Yüksek Seçim Kurulu'nun değerli üyelerine düşen bu konudaki bütün soru işaretlerini, sadece hukuki boyutta değil etkileri itibariyle bundan sonraki süreçleri hem hukuki hem siyasi hem de kamuoyu vicdanında verecekleri sonuçla ortaya koyacakları açıktır." diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.