Bugünkü
Takvim

için nefesler tutuldu! İtiraz kabul edilirse 2 Haziran'da yeni  yapılacak

 için geri sayım başladı. , 'nin itirazını kabul ederse 2 Haziran'da yeni  yapılacak.

31 Mart lerine itirazlar Maltepe'deki sayımla tamamlandı. 'Olağanüstü itiraz' süreci başladı. AK Parti, İstanbul'da seçimin yenilenmesi için dosyayı hazırladığını açıkladı. '

, bu hafta başvuruyu ele alacak. Büyükçekmece ve İstanbul seçimlerinin iptali konusunda bir karara varacak. Talepler kabul edilirse 2 Haziran'da seçim tekrarlanacak.Gebel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz: Dosyamız hazır. Dilekçe ve eklerini YSK'ya teslim edeceğiz.

kalan karakter 1000

kanalistanbul kanalistanbul

Bunu başarmamız lazım. Toplum vicdanı ancak İstanbul seçimlerinin yenilenmesiyle rahat eder. Seçimin tekrarı şart olmuştur. En sağlıklı olan ve şaibeyi kaldıracak budur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.04.2019 15:02
Mehdi Mehdi

İnşallah seçim tekrarlanır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.04.2019 10:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.