Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.04.2019 13:14
  • Son Güncelleme: 14.04.2019 13:49

'den ile ilgili son dakika açıklaması

Son dakika haberine göre Genel Başkan Yardımcısı , 'daki itiraz süreci ile ilgili bir açıklama yaptı. Yavuz yaptığı açıklamada, "Çok kısa bir zaman içerisinde dilekçe ve eklerini 'ya teslim edeceğiz inşallah." dedi.

Yavuz, Twitter'dan yaptığı paylaşımında, 'nin 'daki yerel seçimlerin yenilenmesine yönelik "olağanüstü itiraz" sürecine ilişkin değerlendirmede bulundu.

"Olağanüstü itiraz hakkımızı kullanarak İstanbul seçimlerinin yenilenmesini isteyeceğiz." dediklerini anımsatan Yavuz, "Hazırlıklarımızı büyük oranda tamamladık. Çok kısa bir zaman içerisinde dilekçe ve eklerini 'ye teslim edeceğiz." ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

Secim tekrar edilmeli! Secim tekrar edilmeli!

İstanbul, Binali Yıldırım'ın hakkıdır, İstanbul'u teslim etmeyin!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.04.2019 22:00
ömer ismail kütükcü ömer ismail kütükcü

bu seçimlerde Türkiye ' ye bir operasyon olduğu açıkça belli. birileri benim oyumu kendine yazarak işi oldu bittiye getirmeye çalışıyor. üstelik tehdit dili kullanarak..benim beklentim oyumun asıl yerini bulması. çünkü ben onlara oy vermedim. yalnız ilçe seçim ve il seçim kurullarında ki ve ayrıca ysk da oyları böyle çarpıtarak yazabilenlerinde tespiti yapılarak hesap sorulmalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.04.2019 15:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.