Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.04.2019 13:08
  • Son Güncelleme: 15.04.2019 13:39

'li Başkanı 'in ilk işi figürlerini kazımak oldu!

'den Başkanı seçilen ilk iş olarak belediye binasındaki figürlerini birer birer kazıttı. Semih Şahin'in bu hareketi, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Osmanlı ile ilgili imza attığı hakaretleri hatırlattı...OSMANLI FİGÜRLERİNİ KAZITTI!

Bilecik Belediyesi CHP'ye geçer geçmez ilk işleri, Belediye binasının üzerindeki "saray" ibaresini kaldırmak ve Osmanlı minyatür ve motiflerini duvarlardan kazımak oldu.

kalan karakter 1000

ÖNCE VATAN ÖNCE VATAN

BEN KAZITANLARA KIZMIYORUM TEK KELİME BİLECİK ALLAH BELANIZI VERSİN ÖYLE BİR BELA OLSUNKİ ÖMÜR BOYU UNUTMAYIN UNUTMAYIN ORASIDA BİR BAŞKENT Tİ .... ama siz yediğiniz kabı.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.04.2019 14:59
unutma unutma

gecmisini kaziyanin gelecegi olmaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.04.2019 14:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.