Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.04.2019 11:01
  • Son Güncelleme: 12.04.2019 11:10

SP Lideri ’ni hedefine aldı!

'ta uğradığı hezimet sonrası leri gündeminden çıkaran Genel Başkanı , Cumhuriyet döneminin en büyük camisi 'ni hedefine aldı. Temel Karamollaoğlu,"Hangi akıllının başına 'ne 60 bin kişilik cami yapmak gelir ya? Bir kere doldursunlar ellerini öperim." dedi. Karamallaoğlu bu sözleriyle Yunan'ı aratmadı.

yerel lerini kısa bir süreliğine gündeminden çıkaran Genel Başkanı , yapımına 2013 yılında başlanan ve yakın zamanda ibadete açılan 'ni eleştirdi.

BİR KERE DOLDURSUNLAR ELLERİNİ ÖPERİM​
SP Lideri Temel Karamollaoğlu, "Hangi akıllının başına 'ne 60 bin kişilik cami yapmak gelir ya? Bir kere doldursunlar ellerini öperim. İçeriye giren dışarıya nasıl çıkacak? Günün en az 7-8 saatini vermesi lazım ki, orası dolsun. Bunu bile idrak etmeden, dışarıdan bakıldığı zaman 'Şu ihtişama bak ya, nereden nereye geldik Türkiye olarak' derseniz, işte hapı yuttuğumuzun resmidir bu. Bu Türkiye'nin ne kadar perişan halde olduğunu gösterir, ne kadar geliştiğini kalkındığını göstermez. Bakış açısı bu." ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

önce vatan önce vatan

ya kusura bakmayın bu kelime yi kullanmak zorundayım hak etti çünkü KARAMOLLAOĞLU .SEN UŞAĞI KİMİN PİYONUSUN MEREK ETTİM ERMENİMİ İNGİLİZMİ YOKSA HAÇLILARIN UŞAĞIMISIN ÇÜNKÜ SEN MÜSLÜMANLARDAN DALGA GEÇTİN VE CAMİ DOLDU BU KELİMEYİ HAK ETTİN

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.04.2019 14:23
vatandaş vatandaş

demek ki neymiş.59 999 olur diyor .beni saymayın ben yokum diyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.04.2019 11:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.