Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.04.2019 22:33
  • Son Güncelleme: 09.04.2019 22:39

Son dakika... 'den Büyükçekmece hamlesi! İtiraz dilekçesi 'na verildi

İstanbul İl Başkanı , Büyükçekmece'deki seçimlerin yenilenmesi talepli olağanüstü itiraz dilekçesini İstanbul 'a verdiklerini açıkladı.

AK Parti Büyükçekmece için olağanüstü itiraz dilekçesini verdi

Son dakika gelişmesine göre, , Twitter'dan paylaştığı mesajında, 'nin Büyükçekmece'deki seçimlerin yenilenmesini talep ettiğini, bununla ilgili olağanüstü itiraz dilekçesinin İstanbul 'na sunulduğunu duyurdu.

"USULSÜZ KAYDEDİLEN SEÇMEN KAYITLARI DONDURULSUN" TALEBİ
AK Parti'nin olağanüstü itiraz dilekçesinde, Hasan Akgün'ün mazbatasının iptali ve usulsüz kaydedilen seçmen kayıtlarının dondurulması da istendi.

Şenocak'ın mesajı şu şekilde:

"'nın gündemindeki B.Çekmece ilçemizin Başkanlığı, Başkanlığı, İlçe Belediye Meclis Üyeliği seçimlerinin yenilenmesi talepli olağanüstü itiraz dilekçemizi Kurulu Başkanlığı'na verdik. Yasal ve meşru itiraz hakkımızı sonuna kadar kullanacağız."

kalan karakter 1000

Binali Yıldırım Binali Yıldırım

İstanbul'u bırakamayız, onca emek var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.04.2019 00:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.