Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 31.03.2019 16:39
  • Son Güncelleme: 31.03.2019 16:49

İyi Partili yönetici Mine Koraş'ın aşağıladığı Yusuf Özoğul görev başında

adına Pendik’te çalışması yapan Yusuf Özoğul, İyi Partili bir kadının aşağılaması karşısındaki duruşuyla milyonlar tarafından “İyi ki Varsın Yusuf” cümlesiyle tebrik edildi. Başkan da aynı şekilde Dolmabahçe’de Yusuf Özoğul ile bir araya geldi. Yerel seçimlerde ise Özoğul, sandık görevlisi olarak görevini sürdürüyor.

Pendik İlçesi'nde için gönüllü olarak mahallede çalışma yapan Yusuf Özoğul, İyi Partili yönetici Mine Koraş tarafından aşağılandı. Ağılanmakla kalmadı bunu bir de gizlice kameraya çekti. Kendisine hakaret ve aşağılama yapılmasına rağmen duruşunu hiç bozmayan Yusuf Özoğul'un bu görüntüleri İyi Partili kadın tarafından sosyal medyada da yayınlandı.

"İYİ Kİ VARSIN YUSUF"
Milyonlarca kişi Yusuf Özoğul'un naif duruşuna karşın sosyal medyadan "İyi ki Varsın Yusuf!" diyerek destek verdi. Başkan da aynı şekilde İstanbul Dolmabahçe'de Yusuf Özoğul'u kabul etti. Genç Ak Partili ile bir araya gelen Başkan Recep Tayyip Erdoğan "İyi ki Varsın Yusuf" diyerek AK Partili genci tebrik etti.

MAHALLEDEN SONRA SANDIK BAŞINDA GÖREVDE
Yusuf Özoğul, sadece çalışmaları esnasında çalışmadı, sandık başında da görevini sürdürdü. Ak Parti Pendik Genç Ak Partili Yusuf Özoğul, oyunu Alpaslan Anadolu Lisesi'nde kullandı. Ayrıca aynı yerde sandık görevlisi olarak yerel seçimlerde görevini sürdürüyor.

Sabah

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.